Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Aizvadīts Burtnieku ezera kauss volejbolā

Sandis Bukšs
Sandis Bukšs

Aizvadīts Burtnieku ezera kauss volejbolā
Burtnieku ezera kauss norisinājās jau 16. reizi
Foto: Ilustratīvs foto

Sestdien, 27.jūlijā Burtnieku ezera krastā ar aizraujošām cīņām un azartu aizvadīts tradicionālais Burtnieku ezera kausa izcīņas turnīrs volejbolā. Turnīrs notika jau 16.reizi un šoreiz dalībnieku pulkā bija 21 komanda no Valmieras, Rīgas, Tartu, Talsiem, Jelgavas, Aizkraukles, Siguldas, Vecpiebalgas, Burtniekiem, Ramatas, Viļķenes, Babītes, Ropažiem, Zaķumuižas un Beverīnas novada.

Kā informē Burtnieku novada pašvaldība, vīriešu konkurencē kausu ieguva komanda no Tartu, aiz sevis atstājot komandu "Kalnlejas" no Aizkraukles, bet sievietēm spēcīgākās izrādījās spēlētājas no Ropažiem.

Vīriešu komandu ieskaitē startēja divpadsmit komandas, tajā skaitā arī mājinieku komanda "Burtnieki", kas ieguva godpilno trešo vietu ar sastāvu: Guntis Braslis, Ģirts Mārtiņsons, Andrejs Vasiļēvičs, Lauris Grāvelis, Arnis Seņkāns, Agris Leitis, Artūrs Tinte un Mārtiņš Jansons.

Sieviešu konkurencē startēja deviņas komandas. Komanda "Saulainais Burtnieks" ierindojās otrajā vietā, bet trešo labāko punktu summu kopvērtējumā sasniedza komanda "Babīte".

Avots: Burtnieku novada pašvaldība