"Burtnieku novadam" janvārī divas uzvaras piecās spēlēs

Nacionālās volejbola līgas komanda "Burtnieku novads" janvāra mēnesī aizvadījusi piecas spēles, kurās izcīnījusi divas uzvaras un cietusi trīs sāpīgus zaudējumus, kas komandu atvirzījusi uz astoto vietu turnīra tabulā.

Gada pirmajā mačā "Burtnieku novads" mājās spēlē piecos setos (3-2) pieveica "Aizputes" volejbolistus. Nedēļu vēlāk komanda viesojās pie VK "Aizkraukle". "Burtnieku novadam" spēle izvērtās gaužām slikta, ciests zaudējums ar 0-3 pa setiem. Dienu vēlāk Valmierā spēlējošie "Burtnieku novads" uzņēma spēcīgo Ventspils volejbola klubu. Pirmajā setā spraigs zaudējums, otrajā izcīnīta uzvara, bet trešajā un ceturtajā pretinieks pārliecinoši vadīja spēles gaitu - gala rezultāts pa setiem 1:3.

Mēneša otrajā pusē "Burtnieku novads" uzņēma SK "Vecumnieki". Smagā un sarežģītā mačā Burtnieki izcīnīja piecu setu uzvaru ar 3:2. Aizvadītā cikla pēdējā mačā komanda viesojās Mārupē, kur cieta zaudējumu ar 1:3.

Šobrīd ar izcīnītiem 19 punktiem "Burtnieku novads" ierindojas Nacionālās līgas tabulas astotajā vietā, no priekšā esošajiem "LSPA/ĶEKAVAS N." atpaliekot jau par septiņiem punktiem.

Februārī "Burtnieku novads" aizvadīs divas izbraukuma spēles pret "RTU", SK "Limbaži" un "Kuldīgas NSS/K-volejs", bet mājās uzņems VK "Balvi" volejbolistus.

Izmantotie resursi: volejbols.lv