Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

"Valmieras kauss 2013" uzvaras izcīna Burtnieki un Talsi

Sandis Bukšs
Sandis Bukšs

"Valmieras kauss 2013" uzvaras izcīna Burtnieki un Talsi
Foto: Edgars Vaivads

Sestdien, 26. oktobrī Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē risinājās ikgadējais klasiskā volejbola turnīrs -"Valmieras kauss 2013". Pie uzvarām kungu konkurencē tika Burtnieku komanda, bet dāmām uzvaras laurus plūca Talsu volejbolistes.

Valmieras kauss jau septīto gadu pulcēja aktīvākās volejbola komandas no dažādiem Latvijas reģioniem, kā arī viesus no Lietuvas pilsētas Kauņas. Par uzvaru vīru turnīrā cīnījās 10 komandas, bet sieviešu konkurencē labākās tika noskaidrotas sešu komandu vidū.

Pie prestižā kausa vīriešu konkurencē tika Burtnieku komandas volejbolisti, aiz viņiem palika Limbaži, trešo vietu izcīnīja Burkānciems, bet uzreiz aiz medaļām palika Madonas volejbolisti.

Sieviešu turnīru ar uzvaru noslēdza Talsu dāmas, Siguldas komanda tika pie otrās vietas, bet mājiniecēm valmierietēm nācās samierināties ar bronzas godalgām, līdzīgi kā vīriešu konkurencē, arī sievietēm ceturto vietu ieguva Madonas komanda.