Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

"Credit24" meistarlīgas spēles atklās arī četri Latvijas klubi

"Credit24" meistarlīgas spēles atklās arī četri Latvijas klubi
RTU/"Robežsardze"

Pirmajā “Credit24” meistarlīgas spēļu nedēļas nogalē kopā ar Igaunijas klubiem sacensības atklās arī četras Latvijas komandas – „Jēkabpils lūši”, RTU/”Robežsardze”, „Biolars/Jelgava”, DU un „OC Limbaži/MSĢ”.

Šīs nedēļas nogalē pirmos punktus sāks krāt četras no piecām Latvijas komandām Latvijas un Igaunijas volejbola projektā, kas šogad nes “Credit24” meistarlīgas nosaukumu. Latvijas robežu nešķērsos trīs no četrām.

Savā laukumā pa divām spēlēm aizvadīs „Jēkabpils lūši” un DU, kas pārmaiņus tiksies ar OC “Limbaži”/MSĢ un divu Latvijas volejbolistu – Toma Švana un Atvara Ozoliņa – pārstāvētajiem VK “Parnu” volejbolistiem. Savukārt sezonu atklāt Igaunijas klubiem viesos Rakverē un Tallinā palīdzēs RTU/”Robežsardze”.

Nākamsestdien četriniekam pievienosies arī “Biolars”/Jelgava, divas spēles aizvadot savā laukumā Zemgales Olimpiskajā centrā.

Jau pirmajā nedēļas nogalē volejbola draugus sagaida arī divas spēļu tiešraides interneta portālos “Delfi” un “sportacentrs.com”. Sestdien plkst.17.00 varēs sekot līdz Rīgas RTU/”Robežsardzes” puišiem Rakverē mačā ar VK “Rakvere”. Svētdien plkst. 16.00 varēs vērot spēli “Jēkabpils lūši” – “Parnu" VK, kas tiešraidē tiks translēta arī televīzijā “sportacentrs.com TV”.

29. septembris
17:00 Rakvere SH “Rakvere” VK – RTU/”Robežsardze”
18:00 Jēkabpils SC “Jēkabpils lūši” – OC “Limbaži”/MSĢ
18:00 Robežsardzes sp. zāle DU – ”Parnu” VK

30. septembris
16:00 Jēkabpils SC “Jēkabpils lūši” – ”Parnu” VK
17:00 Daugavpils OC DU – OC “Limbaži”/MSĢ
18:00 Audentese SH “Selver Tallinn” – RTU/”Robežsardze”

Informāciju sagatavoja
Latvijas Volejbola federācijas
preses dienests

     [+] [-]

, 2018-09-28 19:16, pirms 3 nedēļām
Jēkabpilij jāņem tituls.
Komandā ir labi pastrādājuši.

Tev jābūt autorizētam,