Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

„Valleta” vīri un "Skulte” meitenes – Valmieras volejbola čempioni!

„Valleta” vīri un "Skulte” meitenes – Valmieras volejbola čempioni!
"Valleta" svin uzvaru visā čempionātā
Foto: vssk.lv

20. aprīlī ar „Final4" mačiem noslēdzās Valmieras volejbola čempionāts, kurā tika noskaidroti 2014. gada čempioni un medaļu ieguvēji. Vīriešu turnīrā ar ļoti pārliecinošu uzvaru finālā pār „Krown" ar 3:0, triumfēja „Valleta" volejbolisti. Tikmēr dāmu konkurencē aizraujošā finālspēlē ar 3:1 uzvarēja „Skulte", pārspējot „Lauma Lingerie" volejbolistes.

Sievietes

Sieviešu konkurencē lieli pārsteigumi izpalika, un abas galvenās favorītes pēc regulārā turnīra kopvērtējuma – „Skulte" un „Lauma Lingerie" arī tika finālā, ar 3:0 apspēlējot „Valmiera" un „Burtnieku novads" dāmu komandas. Spēlē par trešo vietu meistarīgākas izrādījās „Valmiera" volejbolistes, kuras savas pretinieces apspēlēja ar 3:0, iegūstot bronzas medaļas.

Finālā pārliecinošāk izskatījās „Skultes" meitenes. Lai arī trešo setu izdevās uzvarēt „Lauma Lingerie" dāmām, beigās vairāk spēka izšķirošajam setam bija „Skulte" volejbolistēm, kuras tad arī kļuva par 2014. gada Valmieras čempionēm.

Vīrieši

Vīriešu turnīra pirmajā pusfinālā „Valleta” pirmos divus setus uzvarēja visai pārliecinoši, bet trešo setu savā labā noslēdza „Skulte”. Arī ceturtajā setā iniciatīva piederēja „Valleta” volejbolistiem, kuru ar uzvar 3:1 nodrošināja vietu finālā. Tikmēr otrajā pusfinālā cīņa bija krietni līdzīgāka, tomēr neskatoties uz to, regulārās sezonas līderi „Krown” uzveica „Burtniekus” ar 3:0.

Cīņa par trešo vietu izvērtās visspraigākā no visām „Final4” spēlē, jo neviena no komandām negribēja palikt bez godalgām. Tomēr aizraujošā piecu setu cīņā veiksmīgāki izrādījās „Burtnieki”, nodrošinot sev bronzas medaļas, atstājot „Skultes” vīrus tukšā... Ilgi gaidītais fināls beigās tomēr izvērtās bez jebkādas intrigas, jo „Valleta” spēlētāji laukumā dominēja, visos trijos setos izcīnot pārliecinošas uzvaras. Līdz ar to par 2014. gada vīriešu turnīra čempioniem ir kļuvusi komanda „Valleta”, otrajā vietā atstājot Rīgas komandu „Krown”.

Rezultāti:

20. aprīlis, "Final 4" kārta (vīrieši/sievietes)

Komanda-KomandaKārtaRezultāts
Lauma Lingerie (2.v)-Valmiera (3.v)1/2 fināls (siev.)3:0
Skulte (1.v)-Burtnieku novads (4.v)1/2 fināls (siev.)3:0
Skulte (2.v.)-Valleta (3.v)1/2 fināls (vīr.)1:3
Krown (1.v.)-Burtnieki (5.v.)1/2 fināls (vīr.)3:0
Valmiera-Burtnieki novads3.vieta (siev.)3:0
Burtnieki-Skulte3.vieta (vīr.)3:2
Skulte-Lauma LingerieFināls (siev.)3:1
Valleta-KrownFināls (vīr.)3:0