23. martā notiks pēdējā regulārā turnīra kārta volejbolā

23. martā notiks pēdējā regulārā turnīra kārta volejbolā

Foto: vssk.lv

Šo svētdien 23. martā noslēgsies Valmieras volejbola čempionāta regulārais turnīrs, kurā tiks noskaidrotas visas izslēgšanas turnīra komandas. C grupā notiek spraiga cīņa par pirmajām divām pozīcijām, kuras uzreiz kvalificējas ceturtdaļfinālā, savukārt D grupas astoņas komandas sacentīsies par četrām vietām astotdaļfināla kārtā. Tikmēr sieviešu turnīrā „Burtnieku novads” centīsies iekļūt „Final 4”.

C grupa

23. martā Valmieras volejbola čempionātā norisināsies pēdējās 14 regulārā turnīra spēles. Interesanta izvērtīsies cīņa par C grupas pirmajām divām vietām, kuras uzreiz jau iekļūs ceturtdaļfinālā, kamēr pārējās astoņas C grupas komandas cīņu izslēgšanas spēlēs sāks no astotdaļfināliem. Pagaidām vienīgās komandas, kuras jau visas deviņas spēles ir nospēlējušas, ir VK „Valka” un „Valleta”. Valkas volejbolisti augstāk par 10.vietu C grupā vairs nevar pakāpties, savukārt „Valleta” komandai ir visvairāk punktu – 17, un otrs labākais uzvaru/zaudējumu procents. Tikmēr tuvākiem konkurentiem ir visas iespējas „Valletu” nobīdīt zemāk – ārpus divnieka. Tuvākie sekotāji – „Krown”, SK „Fono”, „Skulte” un arī „Beachball.lv”.

D grupa

Tikmēr D grupā kārotās četras pozīcijas pēc uzvaras/zaudējuma bilances ieņem „Rencēni”, „Beverīna”, „Tornado” un „Smiltene”. Skatoties D grupas komandu spēku samērus pēc pirmās kārtas mačiem un D grupas spēlē, visticamāk šīs pašas komandas arī tiks tālāk, lai gan teorētiskas iespējas tik izslēgšanas spēlēs ir arī „Siguldai” un „Valmieras BSS” komandām. Tikmēr „Līgatnei” un „Vidzemes Augstskolas” komanda var gatavoties gandarījuma turnīram.

Situācija vīriešu turnīrā: Vīrieši

Sieviešu turnīrs

Dāmām joprojām vienīgā intriga ir par ceturto „Final 4” dalībnieci. Ja „Burtnieku novada” dāmām izdosies izcīnīt uzvaru pret „Siguldas” meitenēm, tad Burtnieku komanda varēs gatavoties 20. aprīļa „Final 4”.

Situācija sieviešu turnīrā: Sievietes

23. marta kalendārs:

11. kārta, 23. marts (vīrieši/sievietes)

LaiksKomanda-KomandaGrupa
10:00Sigulda-BeverīnaD
Ramata/Mazsalaca-Beachball.lvC
Burtnieki-VSŠC
11:15Sigulda-TornadoD
Krown-Beachball.lvC
Burtnieki-SkulteC
12:30ViA-SmilteneD
LVM-SK FonoC
VSŠ-KrownC
13:45Tornado-SmilteneD
LVM-SkulteC
Burtnieki-SK FonoC
15:00Sigulda-Burtnieku nov.Siev.
16:15Sigulda-Valmieras BSSSiev.

Vairāk informācijas meklēt VSSK mājas lapā: Volejbola čempionāts

Tev jābūt autorizētam,