Svētdien čempionāta 2.kārta, startēs arī sieviešu komandas

Svētdien čempionāta 2.kārta, startēs arī sieviešu komandas

Foto: Edgars Vaivads

19. janvārī Pārgaujas pamatskolas sporta zālē turpināsies Valmieras atklātais volejbola čempionāts. Pirms nepilnas nedēļas notika čempionāta pirmā kārta, kad laukumā devās 13 vīru komandas, bet šoreiz sacensības sāks arī sešas sieviešu vienības un pārējās vīriešu komandas. Pēc pirmās kārtas ar labākajām sekmēm laukumā atzīmējās „Valleta” un „Beachball.lv” komandas.

Valmieras atklātais volejbola čempionāts šosezon ir aptvēris ļoti plašu dalībnieku loku – vīriešu turnīrā piedalās 18 komandas, bet sieviešu turnīrā – septiņas. Vīriešu turnīrā komandas ir sadalītas divās grupās pa deviņām katrā. Katras grupas piecas labākās komandas tiks C grupā, cīnoties par labākām pozīcijām izslēgšanas spēlēs, bet pēdējās četras no katras grupas cīnīsies par četrām ceļazīmēm uz astotdaļfinālu. Savukārt sievietēm pēc divu apļu turnīra noteiks četras komandas, kuras startēs „Final4”.

Pirmajā kātā 12. janvārī sezonu uzsāka pirmās 13 vīru komandas. A grupā trīs spēlēs pie tikpat uzvarām tika vieni no turnīra favorītiem „Valleta”. Bet pie divām uzvarām trīs spēlēs A grupā tika trīs komandas – „Skulte”, SK „Fono” (Cēsis) un „Beverīna. Tikmēr B grupā trīs uzvaras trīs spēlēs izcīnīja „Beachball.lv”. Divas uzvaras četrās spēlēs izcīnīja VK „Valka”. Savukārt „Burtnieki” divās spēlēs izcīnīja vienu uzvaru ar kopējo setu attiecību (4:2), ieņemot B grupā pagaidām otro pozīciju. Jāatgādina, ka turnīra laikā komandas pēc vienāda aizvadīto kārtu skaita var būt nospēlējuši dažādu spēļu skaitu, tādēļ turnīra gaitā vieta grupā tiks noteikta pēc uzvarēto/zaudēto setu procentuālās attiecības. Savukārt pēc grupas spēļu noslēgšanās, galīgo vietu sadalījumu noteiks iegūtie punkti.

Tikmēr jau šo svētdien 19. janvārī Pārgaujas pamatskolas sporta kompleksā notiks čempionāta otrā kārta. Čempionātu uzsāks arī sieviešu turnīrs, kurā pavisam startēs septiņas komandas. Šoreiz kā vienīgā komanda vēl nespēlēs Smiltene, bet pārējās sešas (Valmiera s BSS, „Valmiera”, „Laima Lingerie”, „Burtnieku novads”, „Sigulda” un „Skulte”) dosies cīņā par uzvarām. Tāpat laukumos savas pirmās spēles aizvadīs tās piecas vīriešu turnīra komandas, kuras nestartēja pirmajā kārtā – „Ramata/Mazsalaca”, VSŠ, „Tornado”, „Rencēni un Sigulda”.

Sacensību kalendārs, 19. janvāris, svētdiena:

Sievietes

LaiksKomanda-Komanda
10:00Sigulda-Burtnieki
11:15Sigulda-Skulte
12:30Burtnieki-Valmiera
13:45Skulte-Valmieras BSS
15:00Lauma Lingerie-Valmiera
16:15Lauma Lingerie-Valmieras BSS
17:30Valmiera-Valmieras BSS

Vīrieši

LaiksKomanda-KomandaGrupa
10:00Rencēni-LVMB
ViA-LīgatneA
11:15Rencēni-ValkaB
LVM-Valmieras BSSB
12:30Tornado-SkulteA
Līgatne-VSŠA
13:45Tornado-ViAA
Skulte-VSŠA
15:00Sigulda-ValkaB
Ramata/Mazsalaca-ViAA
16:15Sigulda-Valmieras BSSB
Tornado-VSŠA
17:30Tornado-Ramata/MazsalacaA

Vairāk informācijas meklēt vssk.lv: vssk.lv

Tev jābūt autorizētam,