"Burtnieku novadam" trīs uzvaras aizraujošos mačos

Edgars Igaunis šoreiz spēlēja pret "Burtnieku novadu", pārstāvot "Mārupes" komandu, tomēr piedzīvoja zaudējumu

Aizvadīto nedēļu laikā ar panākumiem turpina priecēt Nacionālās līgas komanda "Burtnieku" novads, kas spējis izcīnīt vēl trīs uzvaras pēc kārtas.

24. novembrī "Burtnieku novads" viesojās pie VK "Ventspils". Pirmajā setā pārāki bija mājinieki, taču nākamos trīs setus vidzemniekiem izdevās noslēgt savā labā un svinēt uzvaru ar 3:1 pa setiem (19;-13;-22;-19).

Sestdien, 7. decembrī komanda viesojās Cēsīs, kur tikās ar mājiniekiem SK "Cēsis". Arī šo cīņu "Burtnieku" novads sāka nepārliecinoši un atzina pretinieku pārākumu ne vien pirmajā, bet arī otrajā setā. Tiesa, nepatīkamais sākums viņus sapurināja un viņiem izdevās lauzt spēles gaitu, beigās svinot laimīgu piecu setu uzvaru ar 3:2 (20;20;-19;-23;-12).

Svētdien, dienu pēc spēles Cēsīs "Burtnieku novads" aizvadīja mājas spēli pret SK "Mārupe". Pirmo setu, līdzīgi kā iepriekšējās spēlēs, vidzemnieki iesāka ar zaudējumu, taču otrajā spēja atgūties un izlīdzināja rezultātu. Trešo un ceturto setu pamīšus uzvarēja katra no komandām, mača uzvarētāju noteikšanu atliekot uz piekto setu.

Pēc šiem panākumiem "Burtnieku novads" ar sešām uzvarām un trīs zaudējumiem pakāpušies uz sesto vietu turnīra tabulā. Nākamā spēle gaidāma 15. decembrī, kad tiks izspēlēta pārceltā spēle pret VK "LSPA/Ķekavas n.".

Izmantotie resursi: volejbols.lv