Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

"Skulte" un "Bārs/Tinte" triumfē Valmieras volejbola čempionātā

Toms Markss
Toms Markss

"Skulte" un "Bārs/Tinte" triumfē Valmieras volejbola čempionātā
"Valletas" volejbolisti negaidīti neiekļūst finālā
Foto: Edgars Vaivads

Aizvadītās nedēļas nogalē Pārgaujas sākumskolas sporta zālē noslēdzās Valmieras pilsētās atklātais čempionāts volejbolā, kurā par uzvarētājiem vīriešu turnīrā nedaudz negaidīti kļuva "Skultes" volejbolisti, bet dāmām par čempionēm kļuva "Bārs Tinte" meitenes.

Valmieras atklātajā volejbola čempionāta aizvadītās nedēļas nogalē bija pienākusi kārta aizvadīt izšķirošās cīņas vīriešu un sieviešu turnīros. Vīriem par uzvaru četru finālā sacentās "Valletas". "MM un draugi", "Burtnieku" un "Skultes" komandas, bet dāmām "Bārs Tinte", "Zeltalejas", "Valmieras" un "Premia" komandas.

Vīriešu turnīrs

Pirmajā pusfināla spēlē spēkiem mērojās regulārā čempionāta uzvarētāji "Valleta" un "Skultes" komanda, kas pamatsacensības noslēdza ceturtajā pozīcijā. Neskatoties uz to, ka favorīta loma šajā spēlē tika atvēlēta "Valletai", "Skultes" vīriem izdevās iegūt vadību un izcīnīt negaidītu uzvaru visā spēlē ar rezultātu pa setiem 3:1.

Otrajā pusfinālā tikās divi principiāli pretinieki -Cēsu komanda "MM un draugi", kā arī "Burtnieku" volejbolisti. Lai arī regulāro sezonu otrajā vietā noslēdza cēsinieki, tomēr "Burtniekiem" izdevās parādīt labu spēli un izcīnīt negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 3:0.

Spēlē par trešo vietu nedaudz negaidīti tikās abas regulārās sezonas labākās komandas "Valleta" un "MM un draugi". Šai cīņai nedaudz labā bija noskaņojušies "Valletas" vīri, kas izcīnīja uzvaru visā spēlē ar 3:1, tādējādi izcīnot bronzas medaļas.

Fināls starp "Burtnieku" un "Skultes" komandām iesākās ar Burtnieku uzvaru pirmajā setā 25:22. Otrajā setā spēles gaita bija līdzīga, bet arī šeit uzvaru izcīnīja "Burtnieku" komanda, sperot platu soli uz zelta medaļām. Spēles trešā seta galotne izvērtās vēl dramatiskāka, tomēr šajā setā ar 30:28 pārāki bija "Skultes" volejbolisti. Šis zaudētais sets Burtniekiem bija smags trieciens, un to veiksmīgi izmantoja skultēnieši, izcīnot uzvaru ceturtajā setā ar 25:21. Spēles izšķirošais piektais sets iesākās līdzīgā cīņā un tas tā bija līdz pat galotnei. Dramatiskā fināla galotnē uzvaru piektajā setā ar 18:16 izcīnīja "Skulte", tādējādi kļūstot par Valmieras atklātā volejbola čempionāta uzvarētājiem, bet "Burtniekiem" nācās samierināties ar sudraba medaļām.

Sieviešu turnīrs

Dāmām pirmajā pusfināla spēlē galvenās favorītes "Bārs/ Tinte" meitenes trijos setos ar 3:0 apspēlēja "Premia" meitenes, bet otrajā pusfinālā laukumā tikās divas principiālas pretinieces. Limbažu komanda "Zeltaleja" un "Valmiera". Šajā spēlē negaidīti pārliecinoši uzvaru izcīnīja "Valmieras" meitenes, kas pārspēja limbažnieces ar 3:0.

Spēlē par trešo vietu "Premia" meitenes spēja pirmo reizi šosezon pārspēt "Zeltalejas" meitenes, kuras acīm redzot nebija atguvušās no smagā zaudējuma pusfinālā. Spēles noslēdzās ar 3:2. Tikmēr finālā spēkiem mērojās divas Valmieras komandas -"Bārs Tinte" un "Valmiera". Pirmajā setā "Tinte" uzvarēja ar 25:20. Otrajā setā "Valmierai" izdevās izrādīt sīvāku pretestību, tomēr arī šajā setā ar 25:23 pārākas bija "Tintes" meitenes, bet trešajā setā regulārās sezonas uzvarētājas bija pārākas ar 25:21, tādējādi izcīnot Valmieras atklātā volejbola čempionāta zelta medaļas.

Valmieras pilsētas atklātā volejbola čempionāta četru fināla rezultāti: 4. maijs

nrkomandarezultātskomandakategorija
1.Tinte3:0Premiapusfināls
2.Valmiera3:0Zeltalejapusfināls
3.Valleta1:3Skultepusfināls
4.Burtnieki3:0MM un draugipusfināls
5.Premia3:2Zeltalejaspēle par 3. vietu
6.Valleta3:1MM un draugispēle par 3. vietu
7.Bārs/ Tinte3:0Valmierafināls
8.Skulte3:2Burtniekifināls