Notiks starptautiskais volejbola turnīrs veterāniem - „Valmieras kauss 2013”

Notiks starptautiskais volejbola turnīrs veterāniem - „Valmieras kauss 2013”

Turnīra galvenā organizatore Ieva Stiģe un sacensību galvenais tiesnesis Elmārs Gaišais atkal rūpēsies par veiksmīgu turnīra norisi
Foto: Edgars Vaivads

Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē atkal atgriezīsies volejbols, jo 16. novembrī notiks starptautiskais veterānu volejbola turnīrs – „Valmieras kauss 2013”. Sacensības notiks divās dāmu un divās kungu vecuma grupās, bet dalībnieki būs ne tikai no Latvijas, bet piedalīsies arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Karievijas un Baltkrievijas.

Starptautisko veterānu volejbola turnīru jau tradicionāli rīko biedrība „Valmieras volejbola klubs” un tās vadītāja Ieva Stiģe. Organizācijai ir spēcīgas tradīcijas Valmieras volejbolā un it īpaši veterānu sacensībās. Kā informēja turnīra galvenā organizatore, jau šobrīd pieteikušās komandas no visām Latvijas kaimiņvalstīm – Lietuva, Igaunija, Krievija un Baltkrievija, ar kurām gadu gaitā ir izveidojusies laba sadraudzība.

Sacensības notiks gan dāmu, gan kungu konkurencē. Sieviešu volejbola komandas sacentīsies 45+ un 55+ vecumu grupās, savukārt vīriešu turnīrs norisināsies 45+ un 60+ konkurencē. Izspēles kārtība paredz, ka katra komanda savā konkurencē izspēlēs pa spēlei ar katru, cīnoties līdz divu setu uzvarai.

Kā jau ierasts, turnīra apbalvošana un noslēguma svinīgā daļa notiek atsevišķi, nevis sporta zālē. Atpūtas vakars notiks 20:00 vakarā Valmieras pagasta kultūras namā, Vanagu ielā 4, Valmiermuižā.

Papildus informācija:

Ieva Stiģe - Tālr.29298794 E-pasts:ieva_stige@inbox.lv
Elmārs Gaišais - Tālr.29221323

Tev jābūt autorizētam,