Noskaidroti visi „Final 4” dalībnieki, medaļas sadalīs 20.aprīlī

Vieni no čempionāta favorītiem ir "SKulte"

Valmieras volejbola čempionātā 6. aprīlī notika izslēgšanas kārtas mači vīriešu konkurencē, kur tika noskaidrotas visas "Final4” dalībnieces. Tiesības cīnīties par medaļām 20. aprīlī izslēgšanas spēlēs nodrošināja "Krown”, "Skulte”, "Valleta” un "Burtnieki”. Savukārt četru komandu gandarījuma turnīrā "Cerību kausu” izcīnīja "Valmieras BSS” volejbolisti.

Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta kompleksā 6. aprīlī norisinājās izslēgšanas spēles, lai noskaidrotu četras spēcīgākās komandas, kuras cīnīsies par medaļām "Final4”, kā arī "Cerību kausa” ieguvējus.

Astotdaļfināli

Astotdaļfināla kārtā divas komandas – "Rencēni” un „Valleta” uzreiz bez cīņas iekļuva labāko astotniekā, jo pretinieki uz spēli neieradās. Salīdzinoši viegli savus pretiniekus apspēlēja "Ramata/Mazsalaca”, kura ar 3:0 pieveica Valmieras stikla šķiedras volejbolistus, kā arī SK "Fono”, kuri trīs setos no cīņas par medaļām izslēdza "Smilteni”. Mazliet grūtāk tikt nākamajā kārtā nācās "Burtniekiem” un "LVM”, kuri savus pretiniekus "Beverīna” un VK "Valka” pieveica ar 3:1.

SK "Fono" apspēlē "Smilteni"

Ceturtdaļfināli

Ceturtdaļfināla kārtā pie salīdzinoši vieglām uzvarām tika regulārā čempionāta vicelīderi "Skulte”, kuri ar 3:0 uzvarēja "Latvijas Valsts mežus”, kā arī "Valleta”, kuri ar 3:0 apspēlēja "Rencēnus”. Visspraigākā cīņa notika starp regulārā turnīra 1. vietas ieguvējiem "Krown” un 2013. gada čempioniem – "Ramata/Mazsalaca”. Zaudējuši pirmo setu, "Krown” uzvarēja nākamos divus, panākot 2:1 savā labā. Tomēr "Ramata/Mazsalaca” ļoti aizraujošā cīņā ceturto setu uzvarēja ar 30:28, panākot 2:2. Visbeidzot "Krown” apliecināja regulārā turnīra līderes statusu, uzvarot piektajā setā ar 15:10, nodrošinot vietu "Final4”. Pēdējā ceturtdaļfinālā "Burtnieki” līdzīgā cīņā tomēr pierādīja savu pārākumu pār Cēsu volejbola komandu SK "Fono”, uzvarot ar 3:1.

Čempionāta līderi "Krown" tikai piecos setos uzvarēja sīksto "Ramata/Mazsalaca" komandu.

Cerību kauss

Tikmēr "Cerību kausa” mini turnīrā savā starpā spēkiem mērojās "Tornado”, "ViA”, "Valmieras BSS” un "Līgatne”. Veiksmīgākie starp šīm komandām izrādījās Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi, kuri Dainas Plīkšas vadībā ar 2:1 uzvarēja "ViA” un 3:1 pārspēja "Tornado”, iegūstot savā īpašumā „Cerību kausu”.

Gandarījuma turnīr uzvarēja un "Cerību kausu" ieguva Valmieras BSS.

Final4, 20.aprīlīs

Valmieras volejbola čempionāta medaļas tiks sadalītas 20. aprīlī Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta kompleksā, kad norisināsies „Final4” sacensības gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Vīriešu turnīrā pusfinālā "Krown” spēlēs ar "Burtniekiem”, bet "Valleta” cīnīsies ar "Skultes” volejbolistiem. Tikmēr sievietēm pirmajā pusfināla pārī spēlēs "Skulte” un "Burtnieku novads”, bet otrajā pārī – "Lauma Lingerie” ar "Valmiera” volejbolistēm.

Arī "Final4" pusfinālā "Skulte" tiksies ar "Burtnieku novads" volejbolistēm.