• Noskaidroti visi „Final 4” dalībnieki, medaļas sadalīs 20.aprīlī
  08.apr. Noskaidroti visi „Final 4” dalībnieki, medaļas sadalīs 20.aprīlī
  Valmieras volejbola čempionātā 6. aprīlī notika izslēgšanas kārtas mači vīriešu konkurencē, kur tika noskaidrotas visas "Final4” dalībnieces. Tiesības cīnīties par medaļām 20. aprīlī izslēgšanas spēlēs nodrošināja "Krown”, "Skulte”, "Valleta” un "Burtnieki”. Savukārt četru komandu gandarījuma turnīrā "Cerību kausu” izcīnīja "Valmieras BSS” volejbolisti.
 • Valmieras volejbola čempionātā klāt izslēgšanas spēles!
  27.mar. Valmieras volejbola čempionātā klāt izslēgšanas spēles!
  6. aprīlī Valmieras volejbola čempionāts izies finiša taisnē, un komandas uzsāks cīņas izslēgšanas spēlēs. Četrpadsmit labākās komandas pēc grupu turnīra cīnīsies par 2014. gada čempiona titulu, bet 15. līdz 18. vietu ieņēmušās komandas sacentīsies par „Cerību kausu”.
 • 23. martā notiks pēdējā regulārā turnīra kārta volejbolā
  19.mar. 23. martā notiks pēdējā regulārā turnīra kārta volejbolā
  Šo svētdien 23. martā noslēgsies Valmieras volejbola čempionāta regulārais turnīrs, kurā tiks noskaidrotas visas izslēgšanas turnīra komandas. C grupā notiek spraiga cīņa par pirmajām divām pozīcijām, kuras uzreiz kvalificējas ceturtdaļfinālā, savukārt D grupas astoņas komandas sacentīsies par četrām vietām astotdaļfināla kārtā. Tikmēr sieviešu turnīrā „Burtnieku novads” centīsies iekļūt „Final 4”.
 • Volejbola čempionātā turpinās grupu turnīra 2.kārta
  11.mar. Volejbola čempionātā turpinās grupu turnīra 2.kārta
  Svētdien 9. martā Valmieras Pārgaujas pamatskolā turpinājās Valmieras atklātais čempionāts volejbolā, kur tika noskaidrots galīgais sadalījums vīriešu turnīra. Kā pēdējā komanda C grupā kvalificējās „Latvijas Valsts meži”, nosūtot „Smilteni” uz D grupu. Tikmēr sieviešu turnīrā „Skulte” nodrošinājusi uzvaru regulārajā turnīrā.
 • Tuvojas čempionāta pirmā grupu turnīra kārtas noslēgums
  10.feb. Tuvojas čempionāta pirmā grupu turnīra kārtas noslēgums
  Valmieras atklātā volejbola čempionāta pirmā grupu turnīra kārtā vītiešiem ir palikušas tikai 12 spēles. Tikmēr dāmu turnīrā 1. riņķī palikušas seši neizspēlēti mači, kamēr četras cīņas aizvadītas jau 2. riņķī. Pēc pavisam nospēlētajām piecām kārtām līdera pozīcijās vīriešiem atrodas „Valleta” un „Beachball.lv”, bet sievietēm pirmajā vietā šobrīd – „VSB Skulte”.
 • "Burtnieku novadam" janvārī divas uzvaras piecās spēlēs
  30.jan. "Burtnieku novadam" janvārī divas uzvaras piecās spēlēs
  Nacionālās volejbola līgas komanda "Burtnieku novads" janvāra mēnesī aizvadījusi piecas spēles, kurās izcīnījusi divas uzvaras un cietusi trīs sāpīgus zaudējumus, kas komandu atvirzījusi uz astoto vietu turnīra tabulā.
 • Foto: Valmieras volejbola čempionāta 2. kārta
 • "Ramata/Mazsalaca" čempionātu uzsāk ar perfektu bilanci
  20.jan. "Ramata/Mazsalaca" čempionātu uzsāk ar perfektu bilanci
  Svētdien 19. janvārī Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta kompleksā turpinājās Valmieras atklātā volejbola čempionāta sacensības vīriešu un sieviešu konkurencē. Vīru konkurencē divas uzvaras ar rezultātiem 3:0 izcīnīja „Ramata/Mazsalaca”, bet dāmām bez zaudējumiem čempionātu iesākušas trīs komandas – „Lauma Lingerie”, „Burtnieku novads” un „Skulte”.
 • Svētdien čempionāta 2.kārta, startēs arī sieviešu komandas
  16.jan. Svētdien čempionāta 2.kārta, startēs arī sieviešu komandas
  19. janvārī Pārgaujas pamatskolas sporta zālē turpināsies Valmieras atklātais volejbola čempionāts. Pirms nepilnas nedēļas notika čempionāta pirmā kārta, kad laukumā devās 13 vīru komandas, bet šoreiz sacensības sāks arī sešas sieviešu vienības un pārējās vīriešu komandas. Pēc pirmās kārtas ar labākajām sekmēm laukumā atzīmējās „Valleta” un „Beachball.lv” komandas.
 • Foto: Pēc Valmieras volejbola čempionāta 1.kārtas līderos "Valleta" un "Beachball.lv"
  14.jan. Foto: Pēc Valmieras volejbola čempionāta 1.kārtas līderos "Valleta" un "Beachball.lv"
  12. janvārī Valmieras Pārgaujas pamatskolā tika atklāts Valmieras volejbola čempionāts. Pirmajā kārtā laukumos pavisam devās 13 no 18 vīriešu komandām. Veiksmīgākā komanda A grupā pēc 1. kārtas bija "Valleta", bet B grupā dominēja "Beachball.lv". Sievietes čempionātu uzsāks 19. janvārī, kad notiks čempionāta otrā kārta. Vairāk informāciju par turnīru meklēt Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā: vssk.lv vssk.lv
  Foto: Edgars Vaivads
 • Čempionātā startēs 25 komandas, mainīta vīriešu izspēles sistēma
  07.jan. Čempionātā startēs 25 komandas, mainīta vīriešu izspēles sistēma
  12. janvārī Pārgaujas pamatskolas sporta kompleksā 10:00 startēs jau 16. atklātais Valmieras volejbola čempionāts. Sakarā ar to, ka vīriešu turnīram ir pieteicies liels komandu skaits, tiek mainīta turnīra izspēles kārtība, visas komandas sadalot divās grupās. Tikmēr dāmu konkurencē savā starpā spēkosies septiņas komandas.
 • 12. janvārī notiks pirmā Valmieras volejbola čempionāta kārta
  27.dec. 12. janvārī notiks pirmā Valmieras volejbola čempionāta kārta
  Ar jaunā 2014. gada sākumu startēs arī tradicionālais Valmieras atklātais čempionāts volejbolā. Komandām, kuras plāno šogad piedalīties turnīrā, elektroniskie pieteikumi jānosūta līdz 30. decembrim! Sacensību pirmais sabraukums un pirmās spēles notiks jau 12. janvārī Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta kompleksā.
 • Janvārī sāksies Valmieras atklātais čempionāts volejbolā
  10.dec. Janvārī sāksies Valmieras atklātais čempionāts volejbolā
  Kā jau katru ziemas sezonu, arī 2014. gadā notiks Valmieras atklātais volejbola čempionāts, kuram šī būs jau 16. sezona! Čempionātu šogad rīkos biedrība „Vidzemes Studentu Sporta klubs”, kuri pirms tam četras vasaras pēc kārtas organizēja pludmales volejbola čempionātu „Valmiera Beach”. 17. decembrī plānota potenciālo dalībnieku pārstāvju sanāksme, bet sacensību sākums – janvāra pirmajā puse.
 • "Burtnieku novadam" trīs uzvaras aizraujošos mačos
  09.dec. "Burtnieku novadam" trīs uzvaras aizraujošos mačos
  Aizvadīto nedēļu laikā ar panākumiem turpina priecēt Nacionālās līgas komanda "Burtnieku" novads, kas spējis izcīnīt vēl trīs uzvaras pēc kārtas.
 • Video: 2013. gada atskats uz veterānu sportu Valmierā
  09.dec. Video: 2013. gada atskats uz veterānu sportu Valmierā
  Piedāvājam Valmieras pilsētas pašvaldības nominētos sporta notikumus un sasniegumus 2013. gadā kategorijā "Veterānu sports".
 • Valmieras sporta 2013. gada aptaujas kandidāti
  02.dec. papildināts Valmieras sporta 2013. gada aptaujas kandidāti
  Gada noslēgumam tuvojoties, vienmēr gribas atskatīties uz paveikto un priecāties par izcilākajiem sasniegumiem. Valmieras sportā panākumu un labu sasniegumu ir bijis daudz, tādēļ ne vienmēr var viennozīmīgi izvērtēt, kurš visā gadā ir bijis spilgtākais notikums, augstākais sasniegums, labākais sportists vai gudrākais treneris. Sportsvalmiera.lv ir izvirzījis savas kandidatūras četrās nominācijas, par kurām visu decembri varēs balsot ikviens sporta draugs.
 • Valmieriešiem medaļas veterānu volejbola turnīrā "Valmieras kauss"
  19.nov. Valmieriešiem medaļas veterānu volejbola turnīrā "Valmieras kauss"
  Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmieras Pārgaujas sākumskolā jau 19. reizi risinājās starptautiskais turnīrs veterāniem volejbolā - "Valmieras kauss".
 • "Burtnieku novads" turpina soļot pa uzvaru taku
  19.nov. "Burtnieku novads" turpina soļot pa uzvaru taku
  Svētdien, 17. novembrī Nacionālās līgas komanda "Burtnieku novads" piecos setos apspēlēja SK "Vecumnieki", tādējādi pagarinot uzvaru sēriju līdz trīs panākumiem.
 • Pēc neveiksmīgā starta "Burtnieku novads" izcīna divas uzvaras
  15.nov. Pēc neveiksmīgā starta "Burtnieku novads" izcīna divas uzvaras
  Trīs zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Nacionālās līgas komandai "Burtnieku" novads, kas novembrī izcīnījuši divus panākumus pēc kārtas, pārspējot VK "Balvi" un RTU.
 • Notiks starptautiskais volejbola turnīrs veterāniem - „Valmieras kauss 2013”
  08.nov. Notiks starptautiskais volejbola turnīrs veterāniem - „Valmieras kauss 2013”
  Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē atkal atgriezīsies volejbols, jo 16. novembrī notiks starptautiskais veterānu volejbola turnīrs – „Valmieras kauss 2013”. Sacensības notiks divās dāmu un divās kungu vecuma grupās, bet dalībnieki būs ne tikai no Latvijas, bet piedalīsies arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Karievijas un Baltkrievijas.
 • lasīt vairāk