Jaunumi

• Notikuši kārtējie VVK skriešanas seriāla posmi
    Notikuši kārtējie VVK skriešanas seriāla posmi
    Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē aizvadīti kārtējie Valmieras vieglatlētikas kluba rīkotā skriešanas seriāla posmi, kuros uzvaras izcīnīja Mareks Antons un Gunters Inauskis.
  • Vidzemes Olimpiskais centrs apbalvos Valmieras maratona kuplākos kolektīvus
    Vidzemes Olimpiskais centrs apbalvos Valmieras maratona kuplākos kolektīvus
    21. septembrī norisināsies ikgadējais „Sportlat Valmieras maratons”, kura dalībniekiem būs iespēja piedalīties četrās dažādās distancēs. Vidzemes Olimpiskais centrs apbalvos skaitliski lielākos skolu un kompāniju kolektīvus, dāvinot slidošanu Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē.
  • Valmiera astoto reizi uzņems Latvijas čempionātu maratonā
    Valmiera astoto reizi uzņems Latvijas čempionātu maratonā
    21. septembrī Valmierā norisināsies skriešanas seriāla "Skrien Latvija" 6. posms, „SportLat Balva” 10. posms, kas vienlaikus, kā ierasts, būs Latvijas čempionāts maratona distancē.
  • Trauliņš ar personīgo rekordu uzvar Varšanā
    Trauliņš ar personīgo rekordu uzvar Varšanā
    Svētdien, 7. septembrī starptautiskās bērnu vieglatlētikas sacensībās Varšavā uzvaru ar rezultātu 1.66 m augstlēkšanā izcīnīja jaunais valmierietis Elvis Trauliņš. Sacensībās septīto vietu savā vecuma grupā 60 m sprintā ieņēma Katrīna Litte.
  • Valmieras Bērnu sporta skolā notiek jauno audzēkņu uzņemšana
    Valmieras Bērnu sporta skolā notiek jauno audzēkņu uzņemšana
    Līdz ar jauno mācību gadu Valmieras Bērnu sporta skola uzņem jaunus audzēkņus profesionālās un interešu izglītības sporta programmu grupās. Sporta skolas audzēkņu vecāki tiek aicināti noslēgt līdzfinansējuma līgumus līdz 10. septembrim.
  • Aizvadīts kārtējais VVK skriešanas seriāla posms
    Aizvadīts kārtējais VVK skriešanas seriāla posms
    Trešdien, 3. septembrī Jāņa Daliņa stadionā tika aizvadīts kārtējais Valmieras vieglatlētikas kluba rīkotā skriešanas seriāla posms. 19. kārtā skrējēji sacentās 5 kilometru distancē. Uzvaru izcīnīja Mareks Antons ar rezultātu 17:57.3.