Noslēgumam tuvojas VVL basketbolā 2014 regulārais turnīrs

Noslēgumam tuvojas VVL basketbolā 2014 regulārais turnīrs

Arī BK "Valmiera" aizvadītās sezonas aizsargs Jānis Kaufmanis uzspēlē Vidzemes vasaras līgas sacensībās Daliņa stadionā
Foto: Maria von Staa

Ar trīs spēlēm J.Daliņa stadionā, aizvadītajā nedēļā turpinājās „Vidzemes Vasaras Līga Basketbolā 2014”. Neskatoties uz lielo karstumu, komandas aizvadīja saspringtas cīņas, kuru rezultātā uzvaras izcīnīja „Byko”, „Kocēni” un „Klondaika” komandas, informē basketbola kluba "Vidzemes Augstskola" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Kristiāns Dambis.

VSŠ - Klondaika

Ceturtdien, 24. jūlijā laukumā kā pirmie devās „VSŠ” un „Klondaika” basketbolisti. Par spēles favorītiem tika uzskatīti „VSŠ” komanda, kas aizvadītajā gadā cīnījās finālā, bet „Klondaika” centās nerespektēt pretiniekus. No spēles sakuma līdz pat beigām spēle bija ļoti līdzīga un, pateicoties vairākiem, veiksmīgiem trīspunktu metieniem „Klondaika” izdevās turēties līdzi un nonākt vadībā. Spēles izskaņā abas komandas realizēja vairākus veiksmīgus metienus, bet veiksmīgāki izrādījās jaunieši no „Klondaika” komandas, kas uzvarēja ar 79:76.

Byko - Energoceltnieks

Otrajā dienas spēlē laukumā izgāja „Byko” un „Energoceltnieks” basketbolisti. Jau no paša sākuma „Byko” parādīja savu pārākumu ne tikai zem groziem un agresivitātē, bet arī uz rezultātu tablo, kad viņiem izdevās ātrs atrāviens. „Energoceltnieks” spēles gaitā saņēmās un spēja pietuvoties līdz dažu punktu starpībai, bet ar to nepietika un „Byko” veica lielāku izrāvienu, kā rezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 70:51.

Mazie - Kocēni

Sestdien vienīgajā spēlē laukumā tikās turnīra pastarīši „Mazie” un vieni no līderiem – „Kocēni”. Spēli apņēmīgāk iesāka „Mazie”, kam izdevās pirmās spēles minūtes atrasties vadībā. Spēles turpinājumā ar pieredzi bagātākie kocēnieši saņēmās un izvirzījās vadībā, kā arī lēnā garā attālinājās uz rezultātu tablo. Spēles beigu rezultāts – 66:49 par labu „Kocēni” komandai.

Pēc aizvadītām piecām kārtām turnīrā pirmajā vietā atrodas „Byko”, kam uz pēdām seko „Energoceltnieks” un „Kocēni”. Ceturtie pēc uzvaras pār Valmieras stikla šķiedru ir izvirzījušies „Klondaika”, bet atlikušās trīs vietas tabulā sadala „Agreko”, „Mazie” un „VSŠ”.

Par turnīra norisi jāpasakās Valmieras pilsētas pašvaldībai, t/c „Valleta”, Vidzemes Olimpiskajam centram, bāram „Tinte”, Smiltenes pienam, Vaidavas Keramikai un citiem, kas palīdz šī turnīra veiksmīgai norisei.

Sīkāka informācija par rezultātiem un turnīra gaitu Jaunumi - BK ViA vai interneta sociālajos tīklos.

Tev jābūt autorizētam,