Vidzemes vasaras līgas skatītāju konkurss

Vidzemes vasaras līgas skatītāju konkurss

Skatītāju twitter konkurss "VVL" 2013
Foto: Artūrs Kaurovs

Visas vasaras garumā J.Daliņa stadionā risinās „Vidzemes Vasaras Līga” basketbolā 2013, kurā komandas turpina cīņu par čempiona titulu. Skatītājiem tiek piedāvāta iespēja iesaistīties čempionāta norisē un piedalīties twitter konkursā.

Konkurss paredzēts visiem „Vidzemes Vasaras Līgas” basketbolā apmeklētājiem, kas ir sociāli aktīvi un izmanto interneta vietni twitter.com. Viss, kas jādara, lai piedalītos konkursā, ir jāseko līdzi „Vidzemes Vasaras Līgas” basketbolā spēļu grafikam un jāapmeklē spēles klātienē. Jāizmanto savs telefons, planšetdators vai fotokamera un jāuzņem unikāla spēles epizode. Bilde jāievieto interneta vietnē twitter.com galā liekot speciālo turnīra haštagu (#VVL_2013).

Konkurss norisināsies „Vidzemes Vasaras Līgas” basketbolā izslēgšanas spēļu laikā, līdz noslēdzošajām pusfināla spēlēm. Uzvarētājs tiks paziņots čempionāta noslēdzošajā dienā un saņems pārsteiguma balvu no turnīra organizatoriem un atbalstītājiem čempionāta apbalvošanas ceremonijas laikā. Sīkāka informācija kluba mājaslapā bkvia.lv sadaļā turnīri.

Avots: bkvia.lv

Tev jābūt autorizētam,