Byko komanda plūc uzvaras laurus "VVL 2013" basketbolā

Byko komanda plūc uzvaras laurus "VVL 2013" basketbolā

"Byko" - Vidzemes Vasaras līgas 2013 uzvarētāji
Foto: Artūrs Kaurovs

Sestdien, 17.augustā, J.Daliņa stadionā norisinājās Vidzemes Vasaras līgas (VVL) basketbolā fināla spēles. Spēlē par piekto vietu uzvaru izcīnīja Sprīdīši, pārspējot BIG-H ar rezultātu 67:55, trešo vietu ar papildlaika palīdzību izcīnīja Kocēni pārspējot 2011.gada čempionus Agreko, rezultāts 101:95. Pirmo vietu un čempionu titulu ieguva Byko komanda, kura sīvā cīņā pārspēja VSŠ vienību, rezultāts 78:77.

Visas vasaras garumā, komandas darbadienu vakarus un brīvdienas pavadīja J. Daliņa stadionā. Vien dažas reizes laika apstākļu dēļ cīņas norisinājās iekštelpās. Arī fināls pirmo reizi notika stadionā, zem klajas debess. 17.augustā, saulei lutinot komandas aizvadīja spraigas un finālcienīgas spēles, kur uzvarētāju spēja noteikt vien pēdējās sekundēs.

Vidzemes Vasaras līga 2013 basketbolā

VietaKomanda
1.Byko
2.VSŠ
3.Kocēni
4.Agreko
5.Sprīdīši
6.BIG-H

Tika arī pasniegtas balvas par individuālajiem sasniegumiem:

Labākais uz soda metienu līnijas – Dāvis Rozītis (Byko)
Labākais uz trīspunktu līnijas - Jānis Kaufmanis (Kocēni)
Rezultatīvākais spēlētājs - Edmunds Elksnis (Agreko)
Turnīra MVP - Oto Grīnbergs (VSŠ)

Turnīra galvenais organizators Sandis Bukšs atskatoties uz turnīru stāsta: „Kopumā esmu apmierināts ar aizvadīto 2013. gada Vasaras līgu basketbolā. Vasara bija izdevusies, komandas bija līdzvērtīgi spēcīgas un uzvarētājs varēja būt jebkurš. Arī jauniešu komandas atzīstami izrādīja pretestību vadošajām komandām, un noteiktās spēlēs lika panervozēt. Sākoties turnīram bija vēlme redzēt vairāk komandas, bet kopumā uzskatu turnīru par izdevušos. Finālsacensībās priecēja labie laika apstākļi, ar ko šovasar mums bija paveicies. Cīņas par medaļām bija spraigas un aizraujošas. Gribu teikt paldies visām komandām, spēlētājiem, tiesnešiem, cilvēkiem, kas man palīdzēja ar citiem darbiem un atbalstītājiem, bez kuriem šis turnīrs nebūtu izdevies. Ceru nākošajā vasarā turnīra tradīcija turpināsies, un Vidzemes Vasaras līga basketbolā varētu attīstīties pulcējot vairāk dalībniekus”.

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina

Tev jābūt autorizētam,