Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas finālisti

Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas finālisti

Foto: Artūrs Kaurovs

Trešdien, 14.augustā tika aizvadīta pēdējā pusfināla spēle starp Byko un Agreko komandām, lai noskaidrotu kura komanda tiksies ar VSŠ finālspēlē par pirmo vietu. Spraigā cīņā pie uzvaras tika Byko vienība, kura sestdien, 17. augustā cīnīsies ar VSŠ par spēcīgākās komandas titulu.

Pirmās pusfināla cīņas norisinājās 10.augustā, komandas spēlēja līdzīgas un aizraujošas spēles, līdz pat pēdējām minūtēm neviens nebija pārliecināts par to, kura komanda uzvarēs. Pirmajā pusfināla kārtā pie uzvarām tika VSŠ un Byko komandas.

VSŠ un Kocēnu komandas uz atbildes spēli tikās pirmdien, 12.augustā. Jau spēles sākumā noteikumus uz laukuma sāka diktēt VSŠ spēlētāji, punktus veikli krāja Grīnbergs, Zeile un Rikveilis, tādējādi, komanda izvirzījās stabilā vadībā. Kocēniem līdz pat spēles pēdējai ceturtdaļai nācās iztikt bez Jāņa Kaufmaņa, kurš ieradās vien spēles galotnē, kad punktu deficītu vairs nespēja labot. VSŠ izcīnīja uzvaru ar rezultātu 83:66.

Trešdien, 14.augustā vēlreiz laukumā tikās Byko un Agreko komandas, spēli pārliecinošāk iesāka Byko spēlētāji, kuri arī prata izvirzīt komandu līderpozīcijā. Spēle aizritēja izteikti saspringtā gaisotnē, abām komandām aktīvi līdzi juta atbalstītāji un komandas cīnījās līdz pēdējai sekundei. Byko spēlētāji ar kopīgiem spēkiem ne reizi neļāva Agreko vienībai izvirzīties vadībā, savu līderpozīciju nosargāja un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 84:72.

Izšķirošās spēles notiks sestdien, 17.augustā J.Daliņa stadionā (lietus gadījumā Valmieras 5.vidusskolas sporta zālē).

LaiksSpēle
14.30Sprīdīši – BIG-H
16.00Kocēni – Agreko
17.30VSŠ - Byko

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina

Tev jābūt autorizētam,