Sākusies pieteikšanās "Vidzemes Vasaras līgai 2014” basketbolā

Sākusies pieteikšanās "Vidzemes Vasaras līgai 2014” basketbolā
Faili

Jūnija vidū Valmierā sāksies „Vidzemes Vasaras līga” basketbolā 2014, kas norisināsies visas vasaras garumā Jāņa Daliņa stadionā. Tradicionālajā turnīrā aicināti pieteikties visi basketbola entuziasti no Valmieras un tuvākās apkaimes, kas vēlās izmēģināt savus spēkus un labi pavadīt laiku ar draugiem spēlējot basketbolu zem klajas debess.

Ir sākusies vasaras sezona un laiks pievērsties veselīgam dzīvesveidam, kā arī baudīt labo laiku. Tieši tāpēc Jāņa Daliņa stadiona laukumos norisināsies tradicionālais Vidzemes Vasaras līgas turnīrs basketbolā. Aicinām komandas pieteikties līdz šai 12. jūnijam, sūtot pieteikumus sacensību galvenajam tiesnesim Sandim Bukšam uz e-pastu: sandis.bukss@va.lv .

Turnīrs jau ierasti pulcē Valmierā un tuvākajā apkaimē atpazīstamus basketbola spēlētājus, kā arī vietējos entuziastu un sporta skolas audzēkņus. Turnīra gaitā komandas aizvada regulāro turnīru, kurā katra komanda izspēlē ar katru, bet augustā ir izslēgšanas spēles (Play-off), kurā tiks noskaidroti šī gada uzvarētāji. Pagājušajā gadā par VVL 2013 čempioniem kļuva „Byko” komanda, kas aizraujošā finālā ar rezultātu 78:77 pārspēja „VSŠ” vienību. Šogad pārējām komandām ir iespēja sakopot spēkus un nokomplektēt sastāvus, lai cīnītos par uzvaru turnīrā. Aicinām pieteikties arī komandām no citām Vidzemes pilsētām.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus „Vidzemes Vasaras līgu ” (VVL) basketbolā organizē Biedrība „Vidzemes Augstskola” (BK „VIA”) sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, t/c „Valleta” un SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”, kā arī citi atbalstītāji un sadarbības partneri. Turnīra norise plānota visas vasaras garumā no 16. jūnija līdz 31. augustam darba dienu vakaros vai sestdienās, ko nosaka turnīra galvenais tiesnesis, vienojoties ar komandu pārstāvjiem. Komandas turnīram var pieteikties līdz 12. jūnijam, pēc kura tiks sasaukta komandas pārstāvju sapulce, kurā tiks norunātas atlikušās turnīra nianses.

Sīkāka informācija par turnīra noteikumiem pielikumā esošajā Vidzemes Vasaras līgas 2014 nolikumā.

Vairāk informācijas: BK ViA - Sākums

Tev jābūt autorizētam,