Vasaras Līga Basketbolā uzņem apgriezienus

Vasaras Līga Basketbolā uzņem apgriezienus

Foto: Klāvs Vasiļevskis

Jūlija mēneša pirmajās dienās aizvadītas otrās kārtas spēles „Vidzemes Vasaras Līga Basketbolā 2014”, kurā četrās spēlēs pie uzvarām tika komandas – „Energoceltnieks”, „Kocēni”, „VSŠ” un „Byko”. Lēnām sāk iezīmēties komandu spēku samēri un cīņā par augstākajām vietām karstākās spēles vēl tikai priekšā, ziņo sacensību organizators Sandis Bukšs.

Ceturtdien, 3. jūlijā savu pirmo spēli turnīrā aizvadīja pagājušās vasaras čempione „Byko” komanda, kas šogad vēl vairāk pastiprinājusi komandas sastāvu. Pirmajā spēlē pretim stājās „Klondaika” komanda, kuru sastāvā startē lielākoties Valmieras sporta skolas audzēkņi un nesenie absolventi. Jau no spēles sākuma izpaudās izteikts čempionu pārākums, kas nevienā brīdī neļāva „Klondaika” spēlētājiem pagriezt spēles gaitu sev par labu. Otrajā puslaikā situācija nemainījās un pārliecinošu uzvaru ar 67:26 izcīnīja „Byko”.

Dienas otrajā spēlē laukumā izgāja turnīra debitanti, komanda „Mazie”, kuriem pretim stājās Valmieras Stikla Šķiedras komanda, kas aizvadītajā sezonā ierindojās otrajā vietā. Spēlē pret turnīra gados jaunāko komandu izpaudās izteikts „VSŠ” pārākums un viņi visas spēles garumā pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu, noslēgumā uzvarot ar rezultātu 91:38.

Sestdien J.Daliņa stadionā norisinājās vēl divas spēles, kuras bija daudz saspringtākas par iepriekšējām divām šīs kārtas spēlēm. Karstajā dienas svelmē pirmie laukumā izgāja „Kocēni” un „Klondaika” basketbolisti. Spēles sākumā „Klondaika” komandai izdevās nonākt pāris punktu vadībā, bet spēles gaitā līdz pārtraukumam rezultāts jau bija līdzīgs. Arī otrajā puslaikā „Kocēni” komanda bija nedaudz veiksmīgāka un nonāca pāris punktu vadībā, kas arī turējās līdz spēles beigām. Pēdējā minūtē „Klondaika” komandai bija iespēja izlīdzināt spēles rezultātu, bet svarīgie metieni krita garām un rezultātā zaudējums ar 45:48.

Ceturtajā otrās kārtas spēlē laukumā tikās „Agreko” un „Energoceltnieks”. Spēle iesākās ar nelielu energoceltnieku pārsvaru, kas turējās līdz pat puslaika pārtraukumam. Otrajā spēles daļā „Agreko” komanda izlīdzināja spēles ritējumu un vienā brīdī pietuvojās līdz 4 punktu deficītam, tomēr beigās precīzāki metienos izrādījās „Energoceltnieks”, kas svinēja pārliecinošu uzvaru ar 56:38.

Nākamās spēles Vidzemes Vasaras Līgā 2014 risināsies 8. un 10. jūlijā, kad tiks aizvadītas vēl trīs spēles J.Daliņa stadionā. Sīkāka informācija par rezultātiem un turnīra gaitu Jaunumi - BK ViA vai interneta sociālajos tīklos.

Tev jābūt autorizētam,