Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas basketbola pusfinālisti

Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas basketbola pusfinālisti

"BIG-H" līdz pat spēles beigām izrādīja lielu pretestību un kutināja nervus "VSŠ" komandai
Foto: Artūrs kaurovs

Trešdien, 31.jūlijā tika aizvadītas izšķirošās ceturtdaļfināla spēles, kurās pie uzvarām tika "VSŠ" un "Byko" komandas, kas ir iekļuvušas pusfinālā, kurā tiksies ar "Kocēnu" un "Agreko" vienībām.

Pirmdien, 29.jūlijā komandas aizvadīja pirmās ceturtdaļfināla spēles, "Byko" sprīdīšus pārspēja ar rezultātu 55:34, savukārt "VSŠ" izcīnīja uzvaru pār "BIG-H" ar rezultātu 75:58. Trešdien, komandas tikās vēlreiz, lai noskaidrotu, kuras divas komandas cīnīsies pusfinālā.

Pirmajā spēlē tikās "VSŠ" un "BIG-H" komandas, pirmās minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts 10:10. Tālākajā spēles gaitā līdera pozīcija mainījās, tomēr "VSŠ" izdevās iegūt pārsvaru, kuru nosargāja līdz pat spēles beigām. Sīvā cīņā "VSŠ" pārspēja "BIG-H" ar rezultātu 63:53.

Otrā spēle aizritēja starp "Byko" un "Sprīdīšu" komandām, šajā cīņā jau no spēles pirmajām minūtēm noteikumus diktēja "Byko" vienība. "Byko" kopīgiem spēkiem devās pretī uzvarai, kamēr "Sprīdīši" vien epizodiski spēja mainīt spēles rezultātu. Ar pārliecinošu sniegumu "Byko" ieguva vietu pusfinālā uzvarot sprīdīšus ar rezultātu 88:35.

Informāciju par nākošajām spēlēm meklē BK „Vidzemes Augstskola” mājas lapā www.bkvia.lv, sadaļā Vidzemes Vasaras līga.

Informāciju sagatavoja:
BK "Vidzemes Augstskola" Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Madara Ješkina

Tev jābūt autorizētam,