Noslēgušās pirmās Basketbola Vasaras Līgas spēles

Noslēgušās pirmās Basketbola Vasaras Līgas spēles

Foto: Klāvs Vasiļevskis

Aizvadītajā nedēļā ar trīs spēlēm sākusies „Vidzemes Vasaras Līga Basketbolā 2014”, kurā pie pirmajām uzvarām tikušas komandas – „Energoceltnieks”, „Kocēni” un „Klondaika”. Šogad turnīrā startē septiņas komandas, kas visas vasaras garumā J.Daliņa stadionā cīnīsies par čempionu kausu.

Ceturtdien, 26. jūnijā tika dots starts tradicionālajam vasaras basketbola turnīram J.Daliņa stadionā „Vidzemes Vasaras Līga 2014”, kas šogad kopā pulcē septiņas vietējo spēlētāju komandas no Valmieras. Pirmajā spēlē laukumā tikās pagājušā gada vicečempioni „Valmieras Stikla Šķiedra” pret „Energoceltnieks” komandu. Skatāmā spēlē pie pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 76:50 tika Vidzemes Energoceltnieka komanda. Šī komanda, ar šādu nosaukumu startē pirmo reizi Vasaras līgā un kopā pulcējusi vairākus talantīgus spēlētājus. Jāpiebilst, kad arī „VSŠ” komanda nebija ieradusies uz spēli pilnā sastāvā, tādēļ ir par ātru spriest par komandas patieso spēku.

Sestdien, 28. jūnijā tika aizvadītas vēl divas cīņas, kur pirmoreiz šogad laukumā izgāja vēl četras komandas. Pirmajā spēlē spraigā cīņā laukumā tikās „Kocēni” un „Agreko” vienības. Visu spēli risinājās līdzīga cīņa, kur spēles vidū nelielu pārsvaru bija iekrājuši kocēnieši. Otrajā puslaikā rezultāta starpība samazinājās un spēles izskaņā norisinājās cīņa punkts punktā. Spēles izskaņā veiksmīgs uzbrukums padevās Kocēnu spēlētājiem, bet pēdējā uzbrukumā labu iespēju izraut uzvaru neizmantoja „Agreko” un beigās minimāla „Kocēni” uzvara ar 55:54.

Otrajā sestdienas cīņā laukumā devās komandas „Mazais” un „Klondaika”, kas šajā turnīrā arī ir debitantes. Spēle iesākās ar nelielu „Klondaika” komandas pārākumu, bet pretiniekiem palēnām izdevās izlīdzināt spēles gaitu un neļaut pretiniekiem atrauties. Puslaika pārtraukumā rezultāts 36:31 par labu Klondaikas vienībai. Otrajā puslaikā rezultāta starpība pieauga un parādījās „Klondaika” komandas pieredzes pārākums, kas ļāva izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 80:45.

Nākamās spēles norisināsies 3. jūlijā, kad savā starpā cīņas aizvadīs „Byko” pret „Klondaika” un „VSŠ” pret „Mazie”, bet 5. jūlijā norisināsies spēles starp „Kocēni” pret „Klondaika” un „Agreko” pret „Energoceltnieks”.
Vasaras līgā komandas aizvadīs regulārā turnīra cīņas, spēlējot vienu reizi ar katru komandu. Regulārā turnīra uzvarētājs būs nodrošinājis sev vietu pusfinālā, bet pārējās komandas attiecīgi sāks cīņas izslēgšanas turnīrā no ceturtdaļfināla.

Sīkāka informācija par turnīru un spēļu laikiem pieejama BK ViA - Sākums mājaslapā, sadaļā Turnīri vai sociālajos tīklos. Visiem interesentiem aicinām sekot līdzi informācijai un apmeklēt spēles Jāņa Daliņa stadionā.

Tev jābūt autorizētam,