Jaunumi

 • Vasaras Līga Basketbolā uzņem apgriezienus
  Vasaras Līga Basketbolā uzņem apgriezienus
  Jūlija mēneša pirmajās dienās aizvadītas otrās kārtas spēles „Vidzemes Vasaras Līga Basketbolā 2014”, kurā četrās spēlēs pie uzvarām tika komandas – „Energoceltnieks”, „Kocēni”, „VSŠ” un „Byko”. Lēnām sāk iezīmēties komandu spēku samēri un cīņā par augstākajām vietām karstākās spēles vēl tikai priekšā, ziņo sacensību organizators Sandis Bukšs.
 • Noslēgušās pirmās Basketbola Vasaras Līgas spēles
  Noslēgušās pirmās Basketbola Vasaras Līgas spēles
  Aizvadītajā nedēļā ar trīs spēlēm sākusies „Vidzemes Vasaras Līga Basketbolā 2014”, kurā pie pirmajām uzvarām tikušas komandas – „Energoceltnieks”, „Kocēni” un „Klondaika”. Šogad turnīrā startē septiņas komandas, kas visas vasaras garumā J.Daliņa stadionā cīnīsies par čempionu kausu.
 • Sākusies pieteikšanās "Vidzemes Vasaras līgai 2014” basketbolā
  Sākusies pieteikšanās "Vidzemes Vasaras līgai 2014” basketbolā
  Jūnija vidū Valmierā sāksies „Vidzemes Vasaras līga” basketbolā 2014, kas norisināsies visas vasaras garumā Jāņa Daliņa stadionā. Tradicionālajā turnīrā aicināti pieteikties visi basketbola entuziasti no Valmieras un tuvākās apkaimes, kas vēlās izmēģināt savus spēkus un labi pavadīt laiku ar draugiem spēlējot basketbolu zem klajas debess.
 • Byko komanda plūc uzvaras laurus "VVL 2013" basketbolā
  Byko komanda plūc uzvaras laurus "VVL 2013" basketbolā
  Sestdien, 17.augustā, J.Daliņa stadionā norisinājās Vidzemes Vasaras līgas (VVL) basketbolā fināla spēles. Spēlē par piekto vietu uzvaru izcīnīja Sprīdīši, pārspējot BIG-H ar rezultātu 67:55, trešo vietu ar papildlaika palīdzību izcīnīja Kocēni pārspējot 2011.gada čempionus Agreko, rezultāts 101:95. Pirmo vietu un čempionu titulu ieguva Byko komanda, kura sīvā cīņā pārspēja VSŠ vienību, rezultāts 78:77.
 • Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas finālisti
  Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas finālisti
  Trešdien, 14.augustā tika aizvadīta pēdējā pusfināla spēle starp Byko un Agreko komandām, lai noskaidrotu kura komanda tiksies ar VSŠ finālspēlē par pirmo vietu. Spraigā cīņā pie uzvaras tika Byko vienība, kura sestdien, 17. augustā cīnīsies ar VSŠ par spēcīgākās komandas titulu.
 • Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas basketbola pusfinālisti
  Noskaidroti Vidzemes Vasaras līgas basketbola pusfinālisti
  Trešdien, 31.jūlijā tika aizvadītas izšķirošās ceturtdaļfināla spēles, kurās pie uzvarām tika "VSŠ" un "Byko" komandas, kas ir iekļuvušas pusfinālā, kurā tiksies ar "Kocēnu" un "Agreko" vienībām.