Foto: "Valmiera skrien 2014" 16.04.2014 11:58

Šovasar Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē turpināsies Valmierā aizsāktā tradīcija – „Valmiera skrien”, ko organizēs SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kopā ar sadarbības partneriem. Akcijas ietvaros tās dalībnieki varēs pievērsties savas sportiskās formas uzlabošanai pieredzējušu speciālistu uzraudzībā, kā arī vasaras laikā krāt savus noskrietos kilometrus.

Foto: Publisko skriešanas un nūjošanas trašu mērīšana (3) 10.04.2014 10:00

Vakar 3. aprīlī Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē tika iemērītas publiskās skriešanas trases, kurās notiks skriešanas vakari. Trases tika mērītas ar "Garmin" speciālajiem pulksteņiem, izmantojot GPS sistēmu. Mērīšanā piedalījās Valmieras skriešanas entuziasti.

Foto: Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei? 12.07.2011 10:15

Valmierā pie Jāņa Dalīna stadiona turpinās aktīvie skriešanas, nūjošanas un velo vakarai, kura aicināti visi pilsētas iedzīvotāji, pavadīt vakarus sportiskā un draudzīgā atmosfērā.Pirmdienu un trešdienu vakaros no pulksten. 19.00 akcijā aktīvi līdzdarbosies arī vairāku Olimpisko spēļu dalībniece Jolanta Dukure, nūjošanas „guru” Santa Paegle un velosporta eksperts Arvis Piziks, kuri dalīsies savā pieredzē un sniegs profesionālus ieteikumus par slodzēm, veselīgu sportošanu konkrētajā sporta veidā.
Šogad, mudinot un motivējot valmieriešus pievērsties fiziskām aktivitātēm, kilometrus būs iespējams reģistrēt arī katru dienu, aizpildot īpašu reģistrācijas kartīti „SPortA” rehabilitācijas centrā
Tiekamies trasēs!

Foto: Skriešanas sezonas atklāšana pie Daliņa stadiona 02.05.2011 13:06

1. maijā blakus Jāņa Daliņa stadionam, pretī SPortA rehabilitācijas centram tika atklātas Valmieras publiskās skriešanas un nūjošanas trases. Ar šo pasākumu tika aizsākti Vidzemes Olimpiskā centra un Sport2000 kopīgi rīkotie skrējieni, lai kopīgi krātu kilometrus un apskrietu apkārt zemeslodei. Foto: Juris Kalniņš