Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?

Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?

Vai Valmierieši apskries apkārt zemeslodei?
Foto: Juris Kalniņš

Svētdien 1.maijā ar draudzīgu kopskskrējienu Valmierā tiks atklātas publiskās skriešanas un nūjošanas trases, kurās līdz pat 2. oktobrim risināsies SPORT2000 un VIDZEMES OLIMPISKĀ CENTRA rīkotie aktīvie skriešanas un nūjošanas vakari.

Valmieriešiem kopumā būs iespēja izmantot 5 publiskās trases ar dažādu distanču garumu, kurās ir vairāki posmi gan pa mežu, gan pa asfalta segumu. Garākā no trasēm būs 5 km, divas īsākās būs attiecīgi 2,7 un 2,3 km garas. Bet vēl divas dažāda garuma trases būs paredzētas priekš nūjotājiem "Baiļu" un "Ķelderlejas" virzienā. Jāatzīmē, ka iedzīvotāju un pilsētas viesu ērtībai trases ar precīzām attālumu un maršrutu norādēm ir marķētas arī dabā. Starts un finišs visām trasēm pretī SPA centram pie Jāņa Daliņa stadiona.

Projekta mērķis ir Valmieras pilsētas iedzīvotāju vidū radīt ar vien vairāk aktīva dzīves veida sekotāju, kā arī kopīgi skrienot un nūjojot līdz 2.oktobrim apskriet apkārt zemeslodei jeb sakrāt nepieciešamos 40 075 kilometrus! Kopīgā kilometru „krāšanā” tiek aicināti iesaistīties gan Valmieras uzņēmumi gan arī katrs valmierietis individiāli, bez vecuma, dzimuma un profesionālā līmeņa ierobežojumiem.

Kopīgā skriešana un nūjošana notiks katru nedēļu:

• Trešdienās plks 19.00
• Svētdienās plkst 13:00

Sezonas atklāšana un sākums 1. Maijā, starts plkst. 13.00, reģistrācija no plkst12.30 pretī SPA centram pie Jāņa Daliņa stadiona. Katram dalībniekam veselīgs sveiciens arī no „Augļu servisa”

Vairāk informācijas meklē mājas lapā: www.vocsports.lv sadaļā: Valmiera skrien vai zvanot pa telefonu 298178192

Pasākumu atbalsta: VOC, Sport2000, Valmieras pilsētas pašvaldība, SWH Vidzemes studija, BeActive

Tev jābūt autorizētam,