Aizvadīts pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš

Aizvadīts pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš

Pievienojies un skrien/nūjo kopā ar "Valmiera skrien"

Trešdien, 23. aprīlī tika dots starts Valmierā aizsāktajai tradīcijai - "Valmiera skrien", ko organizēs SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kopā ar sadarbības partneriem. Akcijas ietvaros tās dalībnieki varēs pievērsties savas sportiskās formas uzlabošanai pieredzējušu speciālistu uzraudzībā, kā arī vasaras laikā krāt savus veiktos kilometrus.

Vakardien tikai aizvadīts pirmais koptreniņš, kurā piedalījās vairāk kā 100 skrējēju un nūjotāju. Pēc pirmās dienas Endomondo aplikācijā vien reģistrēti jau vismaz 336 veiktie kilometri.

Divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās pulksten 19:00 notiks kopīga iesildīšanās pieredzējušu speciālistu vadībā. Apgūt sev piemērotākos vingrinājumus un uzjautāt sev nepieciešamo padomu varēs vairāku Olimpisko spēļu dalībniecei un Vidzemes Olimpiskā centra sporta dzīves organizatorei Jolantai Dukurei, "Spēka pasaules” trenerei Danielai Kuprišai, Sporta rehabilitācijas trenerei Santai Krasovskai, „Vingrošanas studijas” trenere Evija Ziediņa, Valmieras bērnu sporta skolas trenerei Baibai Kaufmanei, kā arī Ingai Dzenei no "Vingrotavas".

Lai veicinātu interesi par kopīgo sportošanu, „Valmiera skrien” ietvaros varēs krāt savus individuāli veiktos kilometrus, kā arī kopīgi akcijas veikto attālumu. Akcijas organizatori būs nodrošinājuši trīs variantus, kā uzskaitīt savus kilometrus. Kā populārākais paņēmiens būs kilometru krāšana ar „Endomondo”, kā arī „Nikerunning” elektroniskajām aplikācijām. Savukārt, tiem, kuri šos paņēmienus nevēlēsies izmantot vai nebūs iespēja tos lietot, savu noskrieto distanci varēs reģistrēt Sporta rehabilitācijas centra administrācijā Jāņa Daliņa ielā 2.

REĢISTRĒTIES "VALMIERA SKRIEN" Endomondo grupai!

Līdzīgu sportisko un skriešanas akciju pagājušā gada rudenī, kura ilga četras nedēļas, organizēja arī Vidzemes Augstskola. Šogad studentu sportiskā mini akcija pievienosies „Valmiera skrien” projektam, tādejādi pulcējot vēl kuplāku dalībnieku skaitu.

Akciju „Valmiera skrien” organizē SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar „Sportland”, SIS un Valmieras fitnesa klubiem ”Spēka pasaule”, „Vingrošanas studija” Sorta rehabilitācijas centru ,Valmieras bērnu sporta skolu un "Vingrotavu".

Tev jābūt autorizētam,