Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana!

Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?”  otrās sezonas atklāšana!

Vēl arvien aktuāls jautājums ir: „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?”. VIDZEMES OLIMPISKAIS CENTRS un SPORT2000 ir pārliecināti, ka var! Lai to pierādītu, ikviens valmierietis tiek aicināts uz šīs aktīvās akcijas „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšanas pasākumu, kas norisināsies 6. maijā, plkst. 13.00 Valmierā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona.

Akcijas mērķis ir mudināt un motivēt valmieriešus pievērsties sportiskām aktivitātēm, kopīgi skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu pa Valmierā ierīkotajām skriešanas/nūjošanas trasēm J.Daliņa stadiona apkārtnē. Pēc attiecīgās distances veikšanas dalībnieki tiek aicināti reģistrēt veiktos kilometrus. Aktīvākie Valmierieši krās kilometrus, gan organizāciju grupā, gan individuālajā ,gan arī ģimeņu ieskaitē līdz pat vēlam rudenim!

Pirmdienu un trešdienu vakaros no plkst. 19.00 aktīvi līdzdarbosies arī vairāku Olimpisko spēļu dalībniece Jolanta Dukure, nūjošanas „guru” Santa Paegle un velosporta eksperts Arvis Piziks, kuri dalīsies savā pieredzē un sniegs profesionālus ieteikumus par slodzēm, veselīgu sportošanu konkrētajā sporta veidā.

Turklāt šajā sezonā ir paredzēti dažādi jaunumi: Pagājušā gadā veiktos kilometrus bija iespējams reģistrēt divas dienas nedēļā, taču šogad mudinot un motivējot valmieriešus pievērsties fiziskām aktivitātēm ikdienā, kilometrus būs iespējams reģistrēt katru dienu – aizpildot īpašu reģistrācijas kartīti SPortA rehabilitācijas centrā.

Reizi mēnesī tiks organizētas arī bonusu vakari, kuros dalībnieki veicot savu distanci neierastos apstākļos reizē dubultos savus noskrietos, nonūjotos vai ar velosipēdu nobrauktos kilometrus.
Pagājušā gadā valmierieši sezonas laikā veica 22111.49 kilometrus, no kuriem uzņēmumu un organizācijas grupu pārstāvji ir veikuši 15412.92 km, bet individuāli skrienošie dalībnieki - 6698.57
Vairāk par šīs akcijas norisi iepriekšējā sezonā, kā arī tabulu ar visiem dalībniekiem, skatīt mājas lapā vocsports.lv lapas sadaļā „Valmiera skrien”: vocsports.lv

Atgādinām, ka SPORT2000 un Vidzemes OLIMPISKĀ CENTRA rīkotajos skriešanas un nūjošanas vakaros dalības maksas NAV. Plašāka info: + 371 29878192

Tev jābūt autorizētam,