papildināts Pirmais „Valmiera skrien” koptreniņš jau 23.aprīlī!

Pirmais „Valmiera skrien” koptreniņš jau 23.aprīlī!

"Valmiera skrien" 2014.

Šovasar Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē turpināsies Valmierā aizsāktā tradīcija – „Valmiera skrien”, ko organizēs SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kopā ar sadarbības partneriem. Akcijas ietvaros tās dalībnieki varēs pievērsties savas sportiskās formas uzlabošanai pieredzējušu speciālistu uzraudzībā, kā arī vasaras laikā krāt savus noskrietos kilometrus. Pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš paredzēts 23. aprīlī 19:00 pretī Sporta Rehabilitācijas centram Jāņa Daliņa ielā 2.

SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē pēdējos gados ir ieguldījis daudz darba, lai sakārtotu teritoriju, un to izveidotu par iecienītu vietu pilsētas iedzīvotājiem, ģimenēm, kā arī sportistiem. Arī šovasar marķētajās skriešanas un nūjošanas trasēs notiks organizētā akcija – „Valmiera skrien”. Tajā iesaistīties aicināts ikviens, kurš vēlas rūpēties par savu veselību un sportisko formu, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes un vecuma.

Divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās pulksten 19:00 notiks kopīga iesildīšanās pieredzējušu speciālistu vadībā. Apgūt sev piemērotākos vingrinājumus un uzjautāt sev nepieciešamo padomu varēs vairāku Olimpisko spēļu dalībniecei un Vidzemes Olimpiskā centra sporta dzīves organizatorei Jolantai Dukurei, "Spēka pasaules” trenerei Danielai Kuprišai, Sporta rehabilitācijas trenerei Santai Krasovskai, „Vingrošanas studijas” trenere Evija Ziediņa, kā arī Valmieras bērnu sporta skolas trenerei Baibai Kaufmanei.

Lai veicinātu interesi par kopīgo sportošanu, „Valmiera skrien” ietvaros varēs krāt savus individuāli veiktos kilometrus, kā arī kopīgi akcijas veikto attālumu. Akcijas organizatori būs nodrošinājuši trīs variantus, kā uzskaitīt savus kilometrus. Kā populārākais paņēmiens būs kilometru krāšana ar „Endomondo”, kā arī „Nikerunning” elektroniskajām aplikācijām. Savukārt, tiem, kuri šos paņēmienus nevēlēsies izmantot vai nebūs iespēja tos lietot, savu noskrieto distanci varēs reģistrēt Sporta rehabilitācijas centra administrācijā Jāņa Daliņa ielā 2.

REĢISTRĒTIES "VALMIERA SKRIEN" Endomondo grupai!

Līdzīgu sportisko un skriešanas akciju pagājušā gada rudenī, kura ilga četras nedēļas, organizēja arī Vidzemes Augstskola. Šogad studentu sportiskā mini akcija pievienosies „Valmiera skrien” projektam, tādejādi pulcējot vēl kuplāku dalībnieku skaitu.

Akciju „Valmiera skrien” organizē SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar „Sportland”, SIS un Valmieras fitnesa klubiem ”Spēka pasaule”, „Vingrošanas studija” Sorta rehabilitācijas centru un Valmieras bērnu sporta skolu.

Pirmais koptreniņš paredzēt jau 23. aprīlī 19:00 pretī Jāņa Daliņa Sporta rehabilitācijas centram.

Tev jābūt autorizētam,