Vidzemes olimpiskais centrs kļūst par Valmieras maratona atbalstītāju

Vidzemes olimpiskais centrs kļūst par Valmieras maratona atbalstītāju

Sportlat Valmieras patronese Jolanta Dukure

Kā atzīst Sportlat Valmieras Patronese Jolanta Dukure šāda izvēle ir apsveicama un skaidrojama ar vēlmi veicināt vairāk bērnu un jauniešu iesaistīšanos gan pašā maratona norisē, gan to mudināšanā aizvien vairāk pievērsties sportiskām aktivitātēm arī ikdienā.

Vērtēšanas būtība. Tiks noteiktas trīs kuplāk pārstāvētās Valmieras pilsētas skolas pamatojoties uz reģistrēto dalībnieku sarakstu Sportlat Valmieras maratona norises dienā 18. septembrī neatkarīgi no izvēlētās distances.

J.Dukure atzīst: "Man ir liels prieks, ka arī šogad Valmierā notiks Sportlat Valmieras maratons, kas vienmēr norit sportiskā un pozitīvām emocijām bagātā gaisotnē. Pērn Valmieras pilsēta pirmo reiz kļuva par kuplāk pārstāvēto komandu un uzvarēja reģionu cīņās. Tāpēc arī šogad aicinu lielus un mazus valmieriešus, skriešanas profesionāļus un amatierus izvēlēties sev piemērotāko distanci lai skrējiena vai nūjošanas pārgājiena laikā apliecinātu sevi un izbaudītu kopības sajūtu ko sniedz šāda veida publiskās aktivitātes dabā."

Atgādinām, ka šogad arī Sportlat Valmieras maratons piedalās km krāšanā, lai rastu atbildi uz jautājumu vai „Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei ?". Kilometrus kopš vasaras sākuma jau krāj SPORT2000 kopā ar Vidzemes olimpiskos centru (VOC) aicinot valmieriešus pirmdienās un trešdienās plkst 19.00 uz kopīgu nūjošanu vai skriešanu jaunizveidotajās trasēs Dīvaliņa mežā.

Nūjotājiem starta un finiša vieta kopīga ar skriešanas trasēm, bet liela daļa no īsākās un garākās nūjošanas distances būs pa jau augstāk minētajām trasēm J. Daliņa stadiona apkārtnē. Trašu shēmas tiks publicētas tuvākajā laikā.

Tev jābūt autorizētam,