2012.gada sezonas dalībnieki,veiktie KM

2012.gada sezonas dalībnieki,veiktie KM

Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?

Faili

Pirmdienās un Trešdienās plkst.19:00 gaidīsim jūs uz kalniņā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona, lai kopīgi iesildītos izvēlētās distances veikšanai.Pēc atiecīgās distances veikšanas dalībniekiem ir jāpiereģistrē cik kilometri šoreiz ir veikti. Rezultāti tiek apkopoti un aktīvākajiem valmieriešiem ir iespēja krāt km organizāciju, ģimeņu, un individuālajā ieskaitē līdz pat vēlam rudenim!

2012. gada sezonā veiktos km iespējams reģistrēt arī citās dienās SPortA rehabilitācijas centrā pie administratores Pirmdienās un trešdienās SPORT2000 un VIDZEMES OLIMPISKĀ CENTRA rīkotajos skriešanas, nūjošanas un velo vakaros aktīvi līdzdarbosies nūjošanas "guru" Santa Paegle un vairāku Olimpisko spēļu dalībnieki Jolanta Dukure un Arvis Piziks, kuri daloties savā pieredzē un
sniedzot profesionālus ieteikumus mudinās pilsētas iedzīvotājus aizvien vairāk pievērsties aktīvam dzīvesveidam. SPORT2000 un Vidzemes OLIMPISKĀ CENTRA rīkotajos skriešanas un nūjošanas vakaros dalības maksas NAV
Plašāka info: + 371 29878192
Tuvāk ar skriešanas trašu karti var iepazīties ŠEIT

Valmierieši jau veikušiKMKOPĀ
skriešana un nūjošana9715.92
Uzņēmumi6001.92
Ģimenes645.9
Individuāli3068.1
velo1658.95
Uzņēmumi1571.7
Individuāli57.25
Ģimenes30
PAVISAM VEIKTI11374.87

( Dati par iepriekšējā nedēļā veiktajiem km tiek atjaunoti sekojošās nedēļas pirmdienā ! )

SKRIEŠANA/ NŪJOŠANA

Uzņēmumi

Npk.DalībnieksUzņēmums/ domu biedru grupaVeiktie KMKOPĀ
Banditos22.5
1Artis LočmelisBanditos7.5
2Justīne NiedreBanditos7.5
3Keitija LitteBanditos7.5
BE 44 3139.51 538
1Aija PūleBE 4410
2Alla MellēnaBE 4457.8
3Anna Krista EškinaBE 4418.7
4Didzis CeriņšBE 44206.73
5Dite PituraBE 4424.6
6Elmārs PituraBE 44694.68
7Inta EškinaBE 4483.32
8Inta Eškina (senjore)BE 448.5
9Ivars EškinsBE 441023.9
10Ivo VolksonsBE 4462
11Juris MellēnsBE 4460.99
12Marta MellēnaBE 440.2
13Mārtiņš GridjuškoBE-448
14Natālija BaldiņaBE 4418.5
15Ņina BlūmaBE 4487.5
16Staņislavs PituraBE 44432.7
17Valdis BlūmsBE 44236.3
18Zinaīda GrīnbergaBE 4419
Burkānciems75.7
1Aivis StračinskisBurkānciems59.7
2Mārtiņš VabulisBurkānciems16
Cēsis7
1Ilva KarlsoneCēsis3.5
2Inita Ozoliņa (C)Cēsis3.5
Citadele10
1Jānis ĶirsisCitadele10
Florbola klubs Valmiera267
1Argis RogainisFlorbola klubs Valmiera9
2Dāgs RozenbahsFlorbola klubs Valmiera43
3Dairis BrēžaFlorbola klubs Valmiera9
4Gatis LiepiņšFlorbola klubs Valmiera9
5Kristaps NīgalsFlorbola klubs Valmiera34
6Māris RozenbahsFlorbola klubs Valmiera43
7Mārtiņš BroksFlorbola klubs Valmiera34
8Mārtiņš KājiņšFlorbola klubs Valmiera9
9Pēteris ReinkopsFlorbola klubs Valmiera9
10Reinis LiepiņšFlorbola klubs Valmiera43
11Toms GertnersFlorbola klubs Valmiera25
Garām ejot229
1Raitis LērmeGarām ejot229
Kocēnu skola21.7
1Dace BrizovskaKocēnu skola21.7
KSK7.4
1Jānis VidzisKSK7.4
Lakrosa klubs7.2
1Klāvs VasiļevskisLakrosa klubs7.2
Latvijas valsts ceļi25.5
1Sarmīte PērkoneLatvijas valsts ceļi25.5
Nordea banka74.5
1Artis ZeiļaNordea banka3.5
2Daiga VasiļjevaNordea banka60.5
3Jānis KopeikaNordea banka3.5
4Jēkabs SvarinskisNordea banka3.5
5Sandis SvarinskisNordea banka3.5
RIPO autocentrs493.05
1Aiva OzoliņaRIPO autocentrs21.5
2Aivars OzoliņšRIPO autocentrs9
3Anita ŠteingoldeRIPO autocentrs5
4Dace FūrmaneRIPO autocentrs45
5Dana CeplīteRIPO autocentrs26.4
6Guntars CeplītisRIPO autocentrs5
7Ilva RusmaneRIPO autocentrs31.5
8Ilze KalniņaRIPO autocentrs5
9Inga KalniņaRIPO autocentrs27
10Inita OzoliņaRIPO autocentrs46.5
11Irēna BērziņaRIPO autocentrs27
12Irīna BērziņaRIPO autocentrs19
13Iveta TauriņaRIPO autocentrs47
14Līga GulbeRIPO autocentrs9.2
15Lita FeldmaneRIPO autocentrs64.2
16Linda CeplīteRIPO autocentrs9.85
17Lita FeldmaneRIPO autocentrs70.2
18Maruta BerģeRIPO autocentrs9.2
19Regīna IsačenkoRIPO autocentrs3.5
20Sarmīte KotovaRIPO autocentrs36.2
21Zita FeldmaneRIPO autocentrs5
SCO3
1Vladimirs MasaļskisSCO3
SOS BCA60.8
1Agnese AndrjuhinaSOS BCA5.3
2Daniels AndrjuhinsSOS BCA15
3Gvido AndrjuhinsSOS BCA15
4Linda KļaviņaSOS BCA7.6
5Sanita RadionovaSOS BCA7.6
6Sintija AndrjuhinaSOS BCA10.3
SOS Bērnu ciemats5
1Edijs PētersonsSOS Bērnu ciemats5
SPII Bitīte21
1Deivids IsmailovsSPII Bitīte3.5
2Eva AplociņaSPII Bitīte3.5
3Gustavs Edvards PuriņšSPII Bitīte3.5
4Juta IsmailovaSPII Bitīte3.5
5Rolands Pauls PuriņšSPII Bitīte3.5
6Sanita PuriņaSPII Bitīte3.5
SPORT 200027
1Ira KokarēvičaSPORT 20003.5
2Kaspars AlksnisSPORT 200023.5
Sports S7
1Pauls Paeglis.Sports S3.5
2Santa PaegleSports S3.5
SWH Valmiera7
1Aivita SaverasaSWH Valmiera3.5
2Dana MatjuškovaSWH Valmiera3.5
Tonuss10
1Zinaīda GrīnbergaTonuss10
Valmieras FK141.5
1Dans Patriks DukursValmieras FK3.5
2Dāvis SīkaValmieras FK3.5
3Ēriks KrievsValmieras FK3.5
4Ingars PūlisValmieras FK3.5
5Ingrīda RudzīteValmieras FK70
6Ingus ĶirsisValmieras FK3.5
7Irvins PūlisValmieras FK3.5
8Jānis PikšēnsValmieras FK3.5
9Kārlis PikšēnsValmieras FK3.5
10Ksenija ŠinkunaValmieras FK3.5
11Liene UpeValmieras FK3.5
12Mārcis IndriksonsValmieras FK3.5
13Mārcis ŠakensValmieras FK3.5
14Olga ŠinkunaValmieras FK3.5
15Pauls AleksejevsValmieras FK3.5
16Rainers LoikoValmieras FK3.5
17Ralfs RiekstiņšValmieras FK3.5
18Roberts UpeValmieras FK3.5
19Rūdolfs PikšēnsValmieras FK3.5
20Tomass Ralfs RiekstiņšValmieras FK5
21Varisovs ŠinkunsValmieras FK3.5
Valmieras namsaimnieks8.5
1Ieva ŠakenaValmieras namsaimnieks8.5
Valmieras pamatskola3.5
1Samira IsmailovsValmieras pamatskola3.5
Valmieras pašvaldība222.68
1Evija StračinskaValmieras pašvaldība222.68
Valmieras Sieviešu klubs8.3
1Jolanta PinkuleValmieras Sieviešu klubs5.9
2Justīne PinkuleValmieras Sieviešu klubs2.4
Valmieras ūdens131.3
1Alīna Paula ĶirseValmieras ūdens2.66
2Anete EverteValmieras ūdens2.6
3Anita ŠomaseValmieras ūdens20.00
4Baiba ĶirseValmieras ūdens27.86
5Gunta ĶikseValmieras ūdens10
6Inese OzolaValmieras ūdens39.22
7Maija MoleValmieras ūdens23.7
8Vineta Arta ĶirseValmieras ūdens5.26
ViA Frisbija klubs 91.9
1Artis BajārsViA Frisbija klubs40.1
2Jānis BebrītisViA Frisbija klubs25.7
3Kaspars JomertsViA Frisbija klubs7.4
4Miķelis ZaļaisViA Frisbija klubs18.7
Vidzemes mērnieks42
1Dace FurmaneVidzemes mērnieks42
Vidzemes uzņēmēju diena477
1159 dalībniekiSkatīt ŠEIT...3 x 159
VINGROTAVA60
115 meitenesVINGROTAVA60
VOC162.68
1Aiga DreimaneVOC7.6
2Artis JansonsVOC3.5
3Elīna KrūkleVOC26.08
4Elita SkrastiņaVOC9.2
5Ilona JansoneVOC44.9
6Ineta DreimaneVOC52.1
7Inita DreimaneVOC9
8Jānis DreimanisVOC3.5
9Marija JansoneVOC3.5
10Marta JansoneVOC3.5
VOC SPA9
1Evija MakejevaVOC SPA9
ZVOC122.5
1Jānis BogdonovsZVOC79
2Jānis LīgatsZVOC8.5
3Kitija LīgateZVOC12
4Pēteris LiepaZVOC23
UZŅĒMUMI6001.92

Ģimenes

Npk.DalībnieksĢimeneVeiktie KMKOPĀ
Bošu (ģimene) 356.2
1Alīde MazkalneBoši (ģimene)12
2Renārs BošsBoši (ģimene)98.7
2Zane BošaBoši (ģimene)245.5
Dreimaņu (ģimene) 25.3
1Silvestrs DreimanisDreimaņi (ģimene)3.5
2Simona DreimaneDreimaņi (ģimene)10.9
3Vineta DreimaneDreimaņi (ģimene)10.9
Mūrmaņu (ģimene)259.2
1Māris MūrmanisMūrmaņi (ģimene)129.6
2Vēsma MūrmaneMūrmaņi (ģimene)129.6
Noviku (ģimene)5.2
1Evita NovikaNoviki (ģimene)2.6
2Ivars NoviksNoviki (ģimene)2.6
ĢIMENES645.9

Individuāli

Npk.DalībnieksIndividuāli.Veiktie KM
1Agnese Špūleind.3.5
2Aija Grūbeind.3.5
3Aija Kučinskaind.263.7
4Aija Oseind.3.5
5Aivars Pauniņšind.12
6Amanda Laķeind.12
7Andis Jemsisind.9
8Andris Jemsisind.9
9Andris Šarensind.5
10Arnis Zvirgzdsind.129
11Artis Kļaviņšind.26
12Baiba Līviņaind.3.5
13Daina Liepiņaind.222.5
14Dana Kurpnieceind.59.4
15Didzis Galauliņšind.21.4
16Didzis Krīgersind.487.4
17Edgars Vīlitsind.50
18Elizabete Veinbergaind.2.6
19Elma Veinbergaind.11.6
20Elmārs Eleksisind.10.4
21Evita Zariņaind.3.5
22Inese Līvieteind.3.5
23Inita Saknīteind.5
24Irina Ježovaind.9
25Iveta Bruzīteind.0.2
26Iveta Grundmaneind.26
27Iveta Kļaviņaind.178.1
28Jānis Lezdiņšind.9
29Jeļena Bondarevaind.18
30Jolanta Apineind.12
31Jolanta Dukureind.15.5
32Jolanta Sadovičaind.18
33Kārlis Kozulānsind.5
34Juris Grodnisind.10.4
35Krišjānis Benušisind.15
36Krista Kampuseind.2.6
37Krista Tučaind.51.1
38Kristaps Ceriņšind.75.2
39Kristīne Kampuseind.54.2
40Laila Īnieteind.9
41Laila Šmiteind.54.2
42Liene Zvirbuleind.2.6
43Lilita Danceind.54.5
44Linards Zariņšind.3
45Linda Kokarēvičaind.6
46Madara Gobaind.79.9
47Maija Sadlenieceind.7.8
48Marianna Deinikaind.2.6
49Marta Kurpnieceind.2.6
50Oksana Šugurovaind.45.2
51Pauls Paeglisind.3.5
52Pēteris Skudraind.5
53Raitis Bērziņšind.18.8
54Sandra Krūzeind.442
55Sandra Vilneind.18.2
56Sandris Skreitulisind.6.5
57Sanita Jansoneind.18.5
58Santa Everteind.2.6
59Signe Stūreind.217.7
60Silvija Griestiņaind.194.5
61Sintija Ragaineind.10
62Solvita Gailīteind.3.5
INDIVIDUĀLI3068.1

Skrējēji - četrkājainie

Npk.DalībnieksUzņēmums / domu biedru grupaVeiktie KMKOPĀ
1Amis BlūmsBE 4457
2FrendaRIPO autocentrs16
3KristoBE 4430
4RonisRIPO autocentrs16
KOPĀ122

VELO

Uzņēmumi

Npk.DalībnieksUzņ./ domu biedru grupaVeiktie KMKOPĀ
Biznesa pētnieki72
1Ilga OļševskaBiznesa pētnieki18
2Loreta RodziņaBiznesa pētnieki8
3Ričards Edijs StibeBiznesa pētnieki46
Burkānciems 3.5
1Marts KalniņšBurkānciems3.5
Citadele5.2
1Jānis ĶirsisCitadele5.2
Garām ejot33
1Raitis LērmeGarām ejot33
Latvijas valsts ceļi 3
1Sarmīte PērkoneLatvijas valsts ceļi3
RIPO autocentrs 36.4
1Linda CeplīteRIPO autocentrs12.4
2Regīna IsačenkoRIPO autocentrs24
SOS BCA 193.5
1Daniels AndrjuhinsSOS BCA15.5
2Inese StepanovaSOS BCA3
3Kaspars StepanovsSOS BCA40
4Lāsma StepanovaSOS BCA15
5Liāna StepanovaSOS BCA52
6Lolita StepanovaSOS BCA3
7Rita StepanovaSOS BCA3
8Rolands ReinsonsSOS BCA13
9Samanta IvanovaSOS BCA13
10Zane ZiedoneSOS BCA36
SOS bērnu ciemats 63.5
1Adrians MagoneSOS bērnu ciemats3.5
2Edgars StipānovsSOS bērnu ciemats3.5
3Inese TonneSOS bērnu ciemats3.5
4Jānis IvanovsSOS bērnu ciemats3.5
5Kaspars StipānovsSOS bērnu ciemats3.5
6Kristians MagoneSOS bērnu ciemats28.5
7Lāsma StipānovsSOS bērnu ciemats3.5
8Liāna StipānovsSOS bērnu ciemats3.5
9Lolita StipānovaSOS bērnu ciemats3.5
10Raivo ButenieksSOS bērnu ciemats3.5
11Rita StipānovaSOS bērnu ciemats3.5
SPII Bitīte 7
1Artūrs ŪdrisSPII Bitīte3.5
2Rets AplociņšSPII Bitīte3.5
SPORT 2000 46
1Ira KokarēvičaSPORT 200046
Valmieras integrētā bibliotēka 741
1Agita VersnīteValmieras integrētā bibliotēka741
Valmieras Sieviešu klubs7.4
1Dinija PinkuleValmieras Sieviešu klubs2.4
2Jolanta PinkuleValmieras Sieviešu klubs5
Valmieras ūdens 67.2
1Alīna ĶirseValmieras ūdens5.2
2Alīna Paula ĶirseValmieras ūdens3.5
3Anete EverteValmieras ūdens10
4Dagnis MuižnieksValmieras ūdens15
5Erita MuižnieceValmieras ūdens15
6Gatis EvertsValmieras ūdens15
7Vineta Arta ĶirseValmieras ūdens3.5
Vidzemes mērnieks 80
1Dace FūrmaneVidzemes mērnieks80
VOC 213
1Elīna KrūkleVOC213
UZŅĒMUMI1571.7219
Npk.DalībnieksIndividuāli.Veiktie KM
1Diāna Ceplīteind.2.45
2Imants Kristsonsind.7.4
3Iveta Kļaviņaind.40
3Pauls Paeglisind.7.4
INDIVIDUĀLI57.25

Ģimenes

Npk.DalībnieksĢimeneVeiktie KMKOPĀ
Bošu (ģimene) 30
1Renārs BošsBoši (ģimene)30
ĢIMENES15

Tiekamies trasēs, jo FIZISKĀS AKTIVITĀTES ATDZĪVINA UN IEDVESMO MŪSU DOMAS,PALIEKOT MIERĀ ES GANDRĪZ NEVARU DOMĀT ( Ž.Ž.Rosso)