Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā!

Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā!

Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei? (2011.g.)

Šogad aktīvā akcija „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” ir ieguvusi ne tikai veselīga un sportiska dzīvesveida popularizēšanas statusu, bet arī labdarības nozīmi. Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā! 6.maijā plkst. 13.00 Valmierā pretī SPortA rehabilitācijas centram, pie J.Daliņa stadiona, valmierieši tiek aicināti uz sezonas atklāšanas treniņu.

Lai sniegtu atbalstu VIDZEMES OLIMPISKĀ CENTRA draugiem – Valmieras SOS ciematam, „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?”, organizatori iecerējuši akcijas noslēgumā sasummēt visas sezonas laikā valmieriešu veiktos kilometrus un pārvērst tos santīmos. Savukārt par iegūtiem līdzekļiem, sadarbībā ar SPORT2000 nodrošināt nepieciešamo sporta inventāru Valmieras SOS ciemata bērniem.

Pagājušā gadā valmierieši sezonas laikā veica 22111.49 kilometrus, no kuriem uzņēmumu un organizācijas grupu pārstāvji ir veikuši 15412.92 km, bet individuāli skrienošie dalībnieki - 6698.57. Pērn tie būtu bijuši 22111.49 santīmi jeb 221,12 lati.

Šajā gadā kilometrus būs iespējams vākt ne tikai skrējējiem vai nūjotājiem, bet arī velosporta cienītājiem. Organizatori ir pārliecināti, ka tas palīdzēs valmieriešiem veikt sezonas ceļojumu apkārt Zemeslodei un savākt daudz vairāk kilometrus, kurus pārsvērt santīmos.

Turklāt šogad savus veiktos kilometrus būs iespējams reģistrēt jebkurā laikā – aizpildot īpašu reģistrācijas kartīti SPortA rehabilitācijas centrā. Kā arī reizi mēnesī tiks organizēti arī bonusu vakari, kuros dalībnieki veicot savu distanci neierastos apstākļos reizē dubultos savus noskrietos, nonūjotos vai ar velosipēdu nobrauktos kilometrus.

Atgādinām, ka 6.maijā plkst. 13.00 Valmierā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona valmierieši tiek aicināti uz sezonas atklāšanas treniņu.

Uz tikšanos!

Tev jābūt autorizētam,