Atklātas Valmieras publiskās skriešanas trases

Atklātas Valmieras publiskās skriešanas trases

Dalībnieku iesildīšanās pirms starta

Svētdien, 1.maijā, pretī SPA centram pie Jāņa Daliņa stadiona ar draudzīgu kopskrējienu Valmierā tika atklātas publiskās skriešanas un nūjošanas trases. Šis bija pirmais solis ceļā lai rastu atbildi uz jautājumu „Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei”!

Pirmais treniņš kopumā pulcēja 109 skrējējus un nūjotājus - lielus un mazus, kas šoreiz veica simboliskas iepazīšanās distances - 3,5 km skrējēji, bet nūjotāji - 4km. Pēc finiša katrs dalībnieks saņēma veselīgu sveicienu no „Augļu servisa” un baudīja organizatoru sarūpēto torti SPortA rehabilitēcijas centrā, kurā pēc skrējiena notika atvērto durvju dienu, lai iepazīstinātu Valmieras iedzīvotājus ar tā piedāvātajām iespējām.

Jāatzīmē, ka kilometru krāšanā piedalījās ļoti dažādi cilvēki, sākot ar vairāku Olimpisko spēļu dalībnieci Jolantu Dukuri, nūjošanas „guru” Santu Paegli, dažādu sporta veidu entuziastiem, kā arī vienkāršajiem iedzīvotājiem un pavisam maziem sportot gribētājiem. Jolanta Dukure un Santa Paegle arī turpmāk aktīvi līdzdarbosies SPOTRT 2000 un VIDZEMES OLIMPISKĀ CENTRA rīkotajos skriešanas un nūjošanas vakaros trešdienās plkst.19:00 un svētdienās plkst. 13:00, sniedzot profesionālus ieteikumus un mudinot pilsētas iedzīvotājus aizvien vairāk pievērsties aktīvam dzīvesveidam.

Kopīgā kilometru „krāšanā” arī turpmāk tiek aicināti iesaistīties gan Valmieras uzņēmumi, gan arī katrs valmierietis individiāli, bez vecuma, dzimuma un profesionālā līmeņa ierobežojumiem.
Dalībnieku saraksts, veiktie kilometri un aktuālākā informācija ir pieejama vocsports.lv , sadaļa: Valmiera skrien

Atgādinām, ka SPORT 2000 un VIDZEMES OLIMPISKĀ CENTRA rīkotajos aktīvajos skriešanas un nūjošanas vakaros dalības maksa NAV!

     [+] [-]

, 2011-05-02 10:57, pirms 7 gadiem
neticēju kamēr pats nepārliecinājos, ka dalības maksas nav!
manuprāt lieliska iespēja cilvēkiem būt kopā un sportot!
lai veicas km krāšanā

     [+] [-]

, 2011-05-02 11:01, pirms 7 gadiem
katrs valmierietis pa 2km un lieta darīta!

Tev jābūt autorizētam,