Tuvojas pirmie10 000 km

Tuvojas pirmie10 000 km

Valmierieši kopīgiem spēkiem mēģinās apskriet apkār Zemeslodei
Foto: Juris Kalniņš

Jau vairāk kā mēnesi Valmierā , jaunajās skriešanas un nūjošanas trasēs Dīvaliņa mežā, risinās Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) un SPORT2000 organizētie aktīvie skriešanas un nūjošanas vakari, kuru ietvaros valmieriešiem ir iespēja iesaistīties kopīgā kilometru krāšanā lai rastu atbildi uz jautājumu "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?"

Projektā iesaistījušies cilvēki, kas arī ikdienā ir saistīti ar sportu, gan arī tādi kam lielas pieredzes tajā nav. Mērķi arī ir katram savi- vieniem fiziskās formas pilnveidošana augstāku rezultātu sasniegšanai ,otriem vienkārši aktīva atpūta pēc saspringtas darba dienas.

Līdz šim ar lielāku vai mazāku veikto kilometru devumu projekta norisē piedalījušies jau 441 lieli un mazi valmierieši, kā arī 32 organizācijas un nodibinājumi!. Iesaistoties aizvien jauniem skrējējiem un nūjotājiem uz 27.06.2011 jau ir veikti 6394.57! Kuplāk pārstāvētie uzņēmumi ir ”Valmieras ūdens" , „RIPO autocentrs" un "VOC", bet visvairāk kilometrus ir veikusi apvienība "BE-44", no kuras daudz neatpaliek arī florbola klubs „Valmiera” un "Valmieras Frisbija klubs". Savukārt arī individuālajā uzskaitē ir iezīmējušies vairāki līderi un līderes. Lielākais veikto km skaits vienā reizē ir 27km, bet organizācijām 164km.

Projekta virsmērķis ir iedvesmot cilvēkus fiziskām aktivitātēm un sportošanai dabā, kuras laikā cilvēks veicot sev piemērotu distanci sev piemērotā ātrumā un izvēlētajā kustības veidā (skriešana, iešana, nūjošans) nostiprina veselību un uzlabo savu dzīves kvalitāti kopumā.

Tāpēc organizatori aicina pievienoties pirmdienās un trešdienās plkst.19.00 uzkalniņā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona, lai darbotos kā sevis labā, tā arī lai kopīgiem spēkiem rastu atbildi uz jautājumu "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?"

Atgādinām, ka VOC un SPORT2000 rīkotajos skriešanas un nūjošanas vakaros dalības maksas nav.
Ar mums kopā radio "SWH" Vidzemes studija. Kā arī katru otro nedēļu visiem veselīgs sveiciens no "Augļu servisa"

Plašāka info: vocsports.lv (sadaļa "Valmiera skrien") vai pa tālr. +371 29878192

     [+] [-]

, 2011-07-01 23:12, pirms 7 gadiem
Agrāk vai vēlāk, bet man liekas ka viņi to izdarīs!

Tev jābūt autorizētam,