Jaunumi

 • Aizvadīts pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš
  Aizvadīts pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš
  Trešdien, 23. aprīlī tika dots starts Valmierā aizsāktajai tradīcijai - "Valmiera skrien", ko organizēs SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kopā ar sadarbības partneriem. Akcijas ietvaros tās dalībnieki varēs pievērsties savas sportiskās formas uzlabošanai pieredzējušu speciālistu uzraudzībā, kā arī vasaras laikā krāt savus veiktos kilometrus.
 • Pirmais „Valmiera skrien” koptreniņš jau 23.aprīlī!
  papildināts Pirmais „Valmiera skrien” koptreniņš jau 23.aprīlī!
  Šovasar Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē turpināsies Valmierā aizsāktā tradīcija – „Valmiera skrien”, ko organizēs SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kopā ar sadarbības partneriem. Akcijas ietvaros tās dalībnieki varēs pievērsties savas sportiskās formas uzlabošanai pieredzējušu speciālistu uzraudzībā, kā arī vasaras laikā krāt savus noskrietos kilometrus. Pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš paredzēts 23. aprīlī 19:00 pretī Sporta Rehabilitācijas centram Jāņa Daliņa ielā 2.
 • 2012.gada sezonas dalībnieki,veiktie KM
  2012.gada sezonas dalībnieki,veiktie KM
  Pirmdienās un Trešdienās plkst.19:00 gaidīsim jūs uz kalniņā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona, lai kopīgi iesildītos izvēlētās distances veikšanai.Pēc atiecīgās distances veikšanas dalībniekiem ir jāpiereģistrē cik kilometri šoreiz ir veikti. Rezultāti tiek apkopoti un aktīvākajiem valmieriešiem ir iespēja krāt km organizāciju, ģimeņu, un individuālajā ieskaitē līdz pat vēlam rudenim!
 • VALMIERA ACTIVE
  VALMIERA ACTIVE(2)
  Jau ziņots, ka no 8.- 9. jūnijam Valmierā , J.Daliņa stadionā norisināsies Prezidenta balvu izcīņa vieglatlētikā. Paralēli šim notikumam šogad pirmo reiz Dīvaliņa pļavā, kā arī pie un pašā stadiona terotorijā norisināsies "VALMIERA ACTIVE", kas sevī ietver dažādas aktivitātes un turnīrus vairākos sporta veidos.
 • „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana
  „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana
  Svētdien, 6. maijā, pie Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē atrodošajām skriešanas un nūjošanas trasēm tika atklāta aktīvās akcijas „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei” 2012. gada sezona.
 • Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā!
  Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā!
  Šogad aktīvā akcija „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” ir ieguvusi ne tikai veselīga un sportiska dzīvesveida popularizēšanas statusu, bet arī labdarības nozīmi. Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā! 6.maijā plkst. 13.00 Valmierā pretī SPortA rehabilitācijas centram, pie J.Daliņa stadiona, valmierieši tiek aicināti uz sezonas atklāšanas treniņu.