• Pirmais „Valmiera skrien” koptreniņš jau 23.aprīlī!
  23.apr. papildināts Pirmais „Valmiera skrien” koptreniņš jau 23.aprīlī!
  Šovasar Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē turpināsies Valmierā aizsāktā tradīcija – „Valmiera skrien”, ko organizēs SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kopā ar sadarbības partneriem. Akcijas ietvaros tās dalībnieki varēs pievērsties savas sportiskās formas uzlabošanai pieredzējušu speciālistu uzraudzībā, kā arī vasaras laikā krāt savus noskrietos kilometrus. Pirmais "Valmiera skrien" koptreniņš paredzēts 23. aprīlī 19:00 pretī Sporta Rehabilitācijas centram Jāņa Daliņa ielā 2.
 • Foto: Publisko skriešanas un nūjošanas trašu mērīšana
  10.apr. Foto: Publisko skriešanas un nūjošanas trašu mērīšana(3)
  Vakar 3. aprīlī Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē tika iemērītas publiskās skriešanas trases, kurās notiks skriešanas vakari. Trases tika mērītas ar "Garmin" speciālajiem pulksteņiem, izmantojot GPS sistēmu. Mērīšanā piedalījās Valmieras skriešanas entuziasti.
 • 2012.gada sezonas dalībnieki,veiktie KM
  23.nov. 2012.gada sezonas dalībnieki,veiktie KM
  Pirmdienās un Trešdienās plkst.19:00 gaidīsim jūs uz kalniņā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona, lai kopīgi iesildītos izvēlētās distances veikšanai.Pēc atiecīgās distances veikšanas dalībniekiem ir jāpiereģistrē cik kilometri šoreiz ir veikti. Rezultāti tiek apkopoti un aktīvākajiem valmieriešiem ir iespēja krāt km organizāciju, ģimeņu, un individuālajā ieskaitē līdz pat vēlam rudenim!
 • Video: Kādēļ būtu jāpiedalās akcijā "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei"?
  05.jūl. Video: Kādēļ būtu jāpiedalās akcijā "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei"?
  Visas vasaras garumā turpinās Vidzemes Olimpiskā centra rīkotā akcija "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?". Par savu pieredzi un motivāciju stāsta gan nūjotāji, gan skrējēji, kuri aicina visus valmieriešus uz aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu.
 • VALMIERA ACTIVE
  05.jūn. VALMIERA ACTIVE(2)
  Jau ziņots, ka no 8.- 9. jūnijam Valmierā , J.Daliņa stadionā norisināsies Prezidenta balvu izcīņa vieglatlētikā. Paralēli šim notikumam šogad pirmo reiz Dīvaliņa pļavā, kā arī pie un pašā stadiona terotorijā norisināsies "VALMIERA ACTIVE", kas sevī ietver dažādas aktivitātes un turnīrus vairākos sporta veidos.
 • Video: Tradīcijas turpinās - Valmiera skrien
  09.mai. Video: Tradīcijas turpinās - Valmiera skrien
  Svētdien 6. maijā ar atklāšanas treniņu sākās sportiskais pasākums visas vasaras garumā "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei", kas norisinās jau otro gadu pēc kārtas. Valmieras Sporta studija piedāvā ieskatu pasākumā un tā idejā vasaras garumā.
 • „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana
  08.mai. „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana
  Svētdien, 6. maijā, pie Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē atrodošajām skriešanas un nūjošanas trasēm tika atklāta aktīvās akcijas „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei” 2012. gada sezona.
 • Video: Iepazīsti Valmieras skriešanas trases un tradīcijas
  06.mai. Video: Iepazīsti Valmieras skriešanas trases un tradīcijas
  Ar 6. maija atklāšanas treniņu pie Jāņa Daliņa stadiona pretī SPA centram sāksies otrā "Vai Valmiera VAR apskriet apkārt zemeslodei" sezona. Piedāvājam īsu iepazīšanos ar pasākumu, tā norisi, kā arī vienu no skriešanas trasēm dabā.
 • Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā!
  02.mai. Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā!
  Šogad aktīvā akcija „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” ir ieguvusi ne tikai veselīga un sportiska dzīvesveida popularizēšanas statusu, bet arī labdarības nozīmi. Katrs veiktais kilometrs pārvērtīsies santīmā! 6.maijā plkst. 13.00 Valmierā pretī SPortA rehabilitācijas centram, pie J.Daliņa stadiona, valmierieši tiek aicināti uz sezonas atklāšanas treniņu.
 • Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana!
  24.apr. Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšana!
  Vēl arvien aktuāls jautājums ir: „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?”. VIDZEMES OLIMPISKAIS CENTRS un SPORT2000 ir pārliecināti, ka var! Lai to pierādītu, ikviens valmierietis tiek aicināts uz šīs aktīvās akcijas „Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?” otrās sezonas atklāšanas pasākumu, kas norisināsies 6. maijā, plkst. 13.00 Valmierā pretī SPortA rehabilitācijas centram pie J.Daliņa stadiona.
 • Vidzemes olimpiskais centrs kļūst par Valmieras maratona atbalstītāju
  15.sep. Vidzemes olimpiskais centrs kļūst par Valmieras maratona atbalstītāju
  Kā atzīst Sportlat Valmieras Patronese Jolanta Dukure šāda izvēle ir apsveicama un skaidrojama ar vēlmi veicināt vairāk bērnu un jauniešu iesaistīšanos gan pašā maratona norisē, gan to mudināšanā aizvien vairāk pievērsties sportiskām aktivitātēm arī ikdienā.
 • Foto: Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?
  12.jūl. Foto: Vai Valmiera var apskriet apkārt Zemeslodei?
  Valmierā pie Jāņa Dalīna stadiona turpinās aktīvie skriešanas, nūjošanas un velo vakarai, kura aicināti visi pilsētas iedzīvotāji, pavadīt vakarus sportiskā un draudzīgā atmosfērā.Pirmdienu un trešdienu vakaros no pulksten. 19.00 akcijā aktīvi līdzdarbosies arī vairāku Olimpisko spēļu dalībniece Jolanta Dukure, nūjošanas „guru” Santa Paegle un velosporta eksperts Arvis Piziks, kuri dalīsies savā pieredzē un sniegs profesionālus ieteikumus par slodzēm, veselīgu sportošanu konkrētajā sporta veidā.
  Šogad, mudinot un motivējot valmieriešus pievērsties fiziskām aktivitātēm, kilometrus būs iespējams reģistrēt arī katru dienu, aizpildot īpašu reģistrācijas kartīti „SPortA” rehabilitācijas centrā
  Tiekamies trasēs!
 • Tuvojas pirmie10 000 km
  01.jūl. Tuvojas pirmie10 000 km(1)
  Jau vairāk kā mēnesi Valmierā , jaunajās skriešanas un nūjošanas trasēs Dīvaliņa mežā, risinās Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) un SPORT2000 organizētie aktīvie skriešanas un nūjošanas vakari, kuru ietvaros valmieriešiem ir iespēja iesaistīties kopīgā kilometru krāšanā lai rastu atbildi uz jautājumu "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?"
 • Video: Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?
  20.mai. Video: Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?(1)
  1. maijā notika publisko skriešanas trašu atklāšana. Pēc tam Jolanta Dukure ieskicē pasākuma perspektīvas un iemeslus, kapēc valmieriešiem būtu jāpiedalās.
 • Video: Valmieras nūjotāji aicina pievienoties
  17.mai. Video: Valmieras nūjotāji aicina pievienoties
  Jau labi zināmajos Vidzemes Olimpiskā centra un Sport2000 kopīgi rīkotajos skriešanas un nūjošanas vakaros, kuru devīze ir "Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?" aktīvi arī piedalās nūjotāji. Piedāvājam ieskatu nūjošanā, kur par aktivitātēm stāsta pašas nūjotājas un aicina cilvēkus pēc ikdienas darba kompānijā, lai izkustēties svaigā gaisā un kopīgi krātu kilometrus.
 • Foto: Skriešanas sezonas atklāšana pie Daliņa stadiona
  02.mai. Foto: Skriešanas sezonas atklāšana pie Daliņa stadiona
  1. maijā blakus Jāņa Daliņa stadionam, pretī SPortA rehabilitācijas centram tika atklātas Valmieras publiskās skriešanas un nūjošanas trases. Ar šo pasākumu tika aizsākti Vidzemes Olimpiskā centra un Sport2000 kopīgi rīkotie skrējieni, lai kopīgi krātu kilometrus un apskrietu apkārt zemeslodei. Foto: Juris Kalniņš
 • Atklātas Valmieras publiskās skriešanas trases
  02.mai. Atklātas Valmieras publiskās skriešanas trases(2)
  Svētdien, 1.maijā, pretī SPA centram pie Jāņa Daliņa stadiona ar draudzīgu kopskrējienu Valmierā tika atklātas publiskās skriešanas un nūjošanas trases. Šis bija pirmais solis ceļā lai rastu atbildi uz jautājumu „Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei”!
 • Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?
  27.apr. Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei?
  Svētdien 1.maijā ar draudzīgu kopskskrējienu Valmierā tiks atklātas publiskās skriešanas un nūjošanas trases, kurās līdz pat 2. oktobrim risināsies SPORT2000 un VIDZEMES OLIMPISKĀ CENTRA rīkotie aktīvie skriešanas un nūjošanas vakari.
 • Valmiera skrien
  18.apr. Valmiera skrien

  Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei? ......................JAU VEIKTI 22111.49 km!....

 • Publisko skriešanas trašu mērīšana Daliņa stadiona apkārtnē
  04.apr. Publisko skriešanas trašu mērīšana Daliņa stadiona apkārtnē
  Aizvadītās nedēļas nogalē 3.aprīlī Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē tika izmērītas trases dabā, kurās visu pavasara, vasaras un rudens sezonu trešdienās un svētdienās risināsies SPORT2000 un Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) kopīgi rīkotie skriešanas un nūjošanas vakari. Trašu mērīšanā piedalījās Valmieras nūjošanas "guru" Santa Paegle, skriešanas entuziastes Una Bergsone un Jolanta Dukure, kā arī vienmēr aktīvie Valmieras garo distanču skrējēji Didzis Ceriņš, Ivars Eskins un Valdis Blūms.
 • lasīt vairāk