Jaunumi

 • Foto: Noslēgusies "Vidzemes florbola akadēmija 2014 "
  Foto: Noslēgusies "Vidzemes florbola akadēmija 2014 "
  No 6.-12. jūlijam Valmierā , Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās vasaras florbola nometne "Vidzemes florbola akadēmija 2014". Piedāvājam foto ieskatu.
 • Florbola prognožu konkursa 8.nedēļas JAUTĀJUMI
  Florbola prognožu konkursa 8.nedēļas JAUTĀJUMI
  Šonedēļ sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursā. Astotajā nedēļā konkursa dalībniekiem sagatavoti 10 jautājumi par Latvijas vīriešu Virslīgas komandu FBK "Valmiera/ViA" un "Rubene" spēlēm, kā arī Vidzemes florbola čempionāta gaidāmajiem mačiem nedēļas nogalē. Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz sestdienas, 14. decembra pulksten 19:00.
 • "Farm Club" neapturami Vidzemes čempionātā
  "Farm Club" neapturami Vidzemes čempionātā
  Ārkārtīgi dažādi aizvadītas šīs nedēļas spēles Vidzemes čempionātā. Lielas sagrāves mijās ar sīvām cīņām un izglābšanos pēdējās sekundēs.
 • Florbola prognožu konkursa 2.nedēļas REZULTĀTI
  Florbola prognožu konkursa 2.nedēļas REZULTĀTI
  Florbola prognožu konkursā aizvadīta 2. kārta. Otrajā nedēļā florbola konkursa dalībniekiem tika sagatavoti jautājumi par četrām Vidzemes čempionāta florbolā spēlēm un sieviešu izlases startu 3 Nāciju kausā Vācijā. Otrajā kārtā ar savām prognozēm dalījās 32 dalībnieki.
 • Florbola prognožu konkursa 1.nedēļas REZULTĀTI
  Florbola prognožu konkursa 1.nedēļas REZULTĀTI
  Florbola prognožu konkursā aizvadīta 1. kārta. Pirmajā nedēļā florbola konkursa dalībniekiem tika sagatavoti jautājumi par četrām Vidzemes čempionāta florbolā spēlēm un florbola virslīgas un 2.līgas spēlēm, taču spēļu kalendārā veikto izmaiņu dēļ ieskaitē netiek ņemti vērā 8. un 9. jautājums. Pirmajā kārtā savas atbildes iesūtīja 28 dalībnieki.
 • Jau drīzumā Vidzemes čempionāts florbolā
  Jau drīzumā Vidzemes čempionāts florbolā
  Turpinot tradīciju florbola laukumos, Valmierā un Vidzemē tiks dota iespēja sacensties čempionātā arī tiem spēlētājiem, kas nepārstāv kādu no komandām Latvijas čempionāta Virslīgā vai citu valstu augstākajās līgās. No 9. oktobra Vidzemes Olimpiskajā centrā sāksies Vidzemes čempionāts florbolā.
 • „Dimanti” triumfē Vidzemes Vasaras līgā florbolā
  „Dimanti” triumfē Vidzemes Vasaras līgā florbolā(1)
  Ar 17. augusta spēlēm noslēgusies Vidzemes Vasaras līga florbolā, kurā pie uzvaras A. grupā tika komanda „Dimanti”, kas pārliecinoši finālā pieveica „VB-Olympic”. B. grupā pie uzvarētāju kausa tika komandai „Minkas”.
 • Noskaidroti finālisti Vidzemes Vasaras līgā florbolā
  Noskaidroti finālisti Vidzemes Vasaras līgā florbolā
  Pēc pirmdienas, 12. augusta spēlēm noskaidroti visi finālisti Vidzemes Vasaras līgā florbolā. A. grupā par pirmo vietu cīnīsies „VB-Olympic” un „Dimanti”, bet B. grupā „Minkas” un „Togosport.com”.
 • Sākušās izslēgšanas spēles Vidzemes vasaras līgā florbolā
  Sākušās izslēgšanas spēles Vidzemes vasaras līgā florbolā
  Trešdien un ceturtdien sākušās izšķirošās cīņas Vidzemes vasaras līgā florbolā, kur visas komandas A. un B. grupās aizvadījušas pa vienai spēlei, bet „Togosport.com” jau nodrošinājuši sev vietu B. grupas finālā.
 • Noslēdzies regulārais turnīrs Vasaras līgā florbolā
  Noslēdzies regulārais turnīrs Vasaras līgā florbolā
  Ar spēlēm 5. augustā noslēdzies regulārais čempionāts Vidzemes vasaras līgā florbolā, kur par regulārā čempionāta uzvarētājiem kļuva „Dimanti”. Tagad komandas sadalītas divās izslēgšanas spēļu grupās, kur noskaidros šī gada labākos A. un B. grupās.
 • Vasaras florbola turnīrā tuvojas noslēdzošās cīņas
  Vasaras florbola turnīrā tuvojas noslēdzošās cīņas
  Ar noslēdzošajām jūlija spēlēm lēnām izskaņai tuvojas Vidzemes vasaras līga florbolā, kur norisinās pēdējās cīņas par augstāku vietu turnīra tabulā. Lielu pārsteigumu šoreiz paspēja sarūpēt „STK Floorball”, kas negaidīti pārliecinoši pārspēja „Ciedra Racing”.
 • VVL florbolā asas cīņas un jauni rekordi
  VVL florbolā asas cīņas un jauni rekordi
  Pagājušajā nedēļā aizvadītas vairākas Vidzemes vasaras līgas spēles florbolā, kur spēļu rezultātus ietekmēja laikapstākļi, kā arī „Ghetto Games” viesošanās Valmierā. Neveiksmes turpina vajāt „Naukšēni”, kuri no līderpozīcijām noslīdējuši jau uz trešo vietu turnīra tabulā.
 • "Dimanti" pārņem vadību florbola vasaras līgā
  "Dimanti" pārņem vadību florbola vasaras līgā
  Jūlija mēnesī risinājušās vairākas spraigas cīņas Vidzemes vasaras līgā florbolā, kuru rezultātā par jaunajiem turnīra līderiem kļuvuši "Dimanti" florbolisti, kas apsteiguši ilgstošo līderi "Naukšēni".
 • Vasaras florbola turnīrā saasinās cīņa par pirmo vietu
  Vasaras florbola turnīrā saasinās cīņa par pirmo vietu
  Ar vairākām pārliecinošām uzvarām turpinās cīņa Vidzemes Vasaras līgā florbolā, kur aizvadītas kārtējās trīs spēļu kārtas. Joprojām līderpozīcijas saglabā „Naukšēni”, bet „Dimanti” un „VB-Olympic” vairs no līderiem atpaliek tikai par punktu.
 • Aizvadītas deviņas kārtas Vasaras līgā florbolā
  Aizvadītas deviņas kārtas Vasaras līgā florbolā
  Valmierā, J.Daliņa stadionā aktīvi turpinās rosība florbola laukumos, kur risinās Vidzemes Vasaras līga. Pēdējās nedēļas laikā ar mainīgiem rezultātiem aizvadītas deviņas spēles, un turnīra līderu statusu joprojām saglabā komanda „Naukšēni”.
 • Florbola vasaras līgā vadību pārņem „Naukšēni”
  Florbola vasaras līgā vadību pārņem „Naukšēni”
  Aizvadītajā nedēļā aktīvi turpinājās cīņas Vidzemes Vasaras līgā florbolā, kur aizvadītas vairākas spraigas cīņas. Par līderiem pēc četrām aizvadītām spēlēm kļuvuši „Naukšēni” vienība, kuri vienīgie nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu.
 • Sākusies Vidzemes vasaras līga florbolā
  Sākusies Vidzemes vasaras līga florbolā
  Ar vairākām spēlēm jūnija sākumā sākusies Vidzemes vasaras līga florbolā. Šogad turnīram pieteikušās deviņas komandas, kuras savā starpā sacentīsies par šī gada čempiona titulu. Pagaidām vienīgā komanda, kas cīnās bez zaudējumiem ir „Naukšēni”.
 • Foto: Delawake kausa noslēgums
  Foto: Delawake kausa noslēgums
  1. jūnijā tika aizvadīts piektiais posms „Delawake” florbola kausā, pēc kura tika noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji visās vecuma grupās. Par uzvarētājiem savās grupās tika kronēti „Exel”, „Buļļi”, „FKD”un „Togosports.com” Foto: Madara Rudzīte
 • Noskaidroti uzvarētāji „Delawake” kausa kopvērtējumā
  Noskaidroti uzvarētāji „Delawake” kausa kopvērtējumā
  1. jūnijā tika aizvadīts piektiais posms „Delawake” florbola kausā, pēc kura tika noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji visās vecuma grupās. Par uzvarētājiem savās grupās tika kronēti „Exel”, „Buļļi”, „FKD”un „Togosports.com”.
 • Turpinās pieteikšanās „Vidzemes vasaras līgai” florbolā (+ Pieteikuma veidlapa)
  Turpinās pieteikšanās „Vidzemes vasaras līgai” florbolā (+ Pieteikuma veidlapa)
  Šovasar no jūnija līdz augustam atkal notiks kārtējā vasaras florbola līga, kas norisināsies Jāņa Daliņa stadiona ārā laukumā. Komandu pieteikšanās jau ir sākusies, un tā ilgs līdz 3. jūnijam, kad 19:00 notiks pārstāvju sanāksme. Sacensības norisināsies divās dažādās meistarības grupās – pieredzējušiem florbolistiem un amatieriem.

Turnīra tabula

Kalendārs