Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Teniss, notikumu kalendārs, 16.07.2018 — 22.07.2018

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 16. jūlijs

ITF 2018 Parnu 15 000 Vismane/Ureke — Bakhmutkina/Malygina

1. kārta

5:7, 6:3, [10:4]

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Ignatjeva/Poļiščuka — Hoedt/Zotova

1. kārta

3:6, 6:1, [10:8]

0 0 0 0

Otrdiena, 17. jūlijs

Futures 2018 Parnu 15 000 Mārtiņš Podžus — Krišjānis Stabiņš

1. kārta

6:0, 6:4

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Mārtiņš Rocēns — Karl Friberg

1. kārta

5:7, 0:6

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Denīza Marcinkeviča — Sofia Dmitrieva

1. kārta

1:6, 4:6

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Roberts Grīnvalds — Marc Dijkhuizen

1. kārta

2:6, 1:6

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Margarita Ignatjeva — Polina Bakhmutkina

1. kārta

6:3, 5:7, 6:4

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Daniela Vismane — Katriin Saar

1. kārta

6:2, 6:0

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Alise Čerņecka — Maria Zotova

1. kārta

4:6, 6:1, 3:4

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Stefānija Poļiščuka — Ksenia Tarasova

1. kārta

4:6, 6:1, 1:6

0 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Anna Ozerova — Ina Kaufinger

1. kārta

6:3, 4:6, 6:1

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Anastasija Sevastova — Dalila Jakupović

1. kārta

4:6, 6:2, 7:6(1)

4 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Stabiņš/Renard — Kalovelonis/Klok

1. kārta

6:7(3), 4:6

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Podžus/Podžus — Pucinelli/De Almeida/Yamacita

1. kārta

6:4, 7:6(3)

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Losbergs/Zemaitelis — Besada/Gennaro

1. kārta

1:6, 0:6

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Grīnvalds/Lukstiņš — Tamm/Troost

1. kārta

4:6, 4:6

0 0 0 0

Trešdiena, 18. jūlijs

ITF 2018 Parnu 15 000 Daniela Vismane — Anna Ozerova

2. kārta

6:0, 6:3

1 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Margarita Ignatjeva — Saara Orav

2. kārta

6:2, 6:3

1 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Vismane/Ureke — Sokal/Yersh

Ceturtdaļfināls

6:4, 1:6, [10:4]

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Mārtiņš Podžus — Eduardo Dischinger

2. kārta

6:4, 7:6(6)

1 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Ignatjeva/Poļiščuka — Orav/Saar

Ceturtdaļfināls

0:6, 1:6

0 0 0 0

Futures 2018 Parnu 15 000 Podžus/Podžus — Dijkhuizen/Stevens

Ceturtdaļfināls

4:6, 4:6

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Anastasija Sevastova — Arantxa Rus

2. kārta

6:1, 7:5

2 0 0 0

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Futures 2018 Parnu 15 000 Mārtiņš Podžus — Joao Lucas Reis Da Silva

Ceturtdaļfināls

Zaudējums bez cīņas

1 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Daniela Vismane — Sofia Dmitrieva

Ceturtdaļfināls

6:1, 6:4

1 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Margarita Ignatjeva — Ksenia Tarasova

Ceturtdaļfināls

6:7(5), 0:6

1 0 0 0

ITF 2018 Parnu 15 000 Vismane/Ureke — Orav/Saar

Pusfināls

6:2, 6:7(6), [8:10]

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Jason Jung — Tim Smyczek

Ceturtdaļfināls

1:6, 7:5, 4:6

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Ramkumar Ramanathan — Vasek Pospisil

Ceturtdaļfināls

7:5, 6:2

0 0 0 0

Piektdiena, 20. jūlijs

ITF 2018 Parnu 15 000 Daniela Vismane — Merel Hoedt

Pusfināls

6:1, 6:1

1 0 0 0

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Marketa Vondrousova — Evgeniya Rodina

Ceturtdaļfināls

6:2, 6:3

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Fernando Verdasco — Pablo Carreño Busta

Ceturtdaļfināls

6:4, 6:2

0 0 0 0

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Sara Sorribes Tormo — Mandy Minella

Ceturtdaļfināls

1:6, 2:6

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Federico Delbonis — Fabio Fognini

Ceturtdaļfināls

4:6, 3:6

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Laura Siegemund — Petra Martic

Ceturtdaļfināls

5:7, 6:4, 4:6

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Richard Gasquet — Casper Ruud

Ceturtdaļfināls

7:6(4), 6:2

0 0 0 0

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Veronika Kudermetova — Eugenie Bouchard

Ceturtdaļfināls

5:7, 0:6

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Simone Bolelli — Henri Laaksonen

Ceturtdaļfināls

6:3, 2:6, 4:6

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Yafan Wang — Mihaela Buzarnescu

Ceturtdaļfināls

6:7(4), 3:6

0 0 0 0

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Alizé Cornet — Samantha Stosur

Ceturtdaļfināls

6:4, 7:6(2)

0 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Andrey Rublev — Robin Haase

Ceturtdaļfināls

3:6, 6:7(6)

1 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Dusan Lajovic — Guido Pella

Ceturtdaļfināls

6:7(3), 5:7

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Adrian Mannarino — Marcel Granollers

Ceturtdaļfināls

3:6, 1:6

1 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Anastasija Sevastova — Sorana Cirstea

Ceturtdaļfināls

3:6, 6:3, 6:2

2 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Marco Trungelliti — Evgeny Donskoy

Ceturtdaļfināls

6:1, 6:4

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Steve Johnson — Dudi Sela

Ceturtdaļfināls

6:2, 6:3

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Ons Jabeur — Polona Hercog

Ceturtdaļfināls

3:6, 1:6

0 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Laslo Djere — Marco Cecchinato

Ceturtdaļfināls

4:6, 1:6

0 0 0 0

Sestdiena, 21. jūlijs

ITF 2018 Parnu 15 000 Daniela Vismane — Angelina Zhuravleva

Fināls

4:6, 6:4, 6:2

1 0 0 0

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Marketa Vondrousova — Mandy Minella

Pusfināls

6:4, 2:6, 2:6

0 0 0 0

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Alizé Cornet — Eugenie Bouchard

Pusfināls

7:6(5), 1:0

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Fabio Fognini — Fernando Verdasco

Pusfināls

6:1, 4:6, 7:5

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Petra Martic — Mihaela Buzarnescu

Pusfināls

6:4, 6:4

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Henri Laaksonen — Richard Gasquet

Pusfināls

2:6, 3:6

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Anastasija Sevastova — Polona Hercog

Pusfināls

6:1

2 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Guido Pella — Robin Haase

Pusfināls

6:3, 1:6, 6:2

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Tim Smyczek — Ramkumar Ramanathan

Pusfināls

4:6, 5:7

0 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Marco Cecchinato — Marco Trungelliti

Pusfināls

6:2, 6:1

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Marcel Granollers — Steve Johnson

Pusfināls

23:00

0 0 0 0

Svētdiena, 22. jūlijs

WTA 2018 Ladies Championship Gstaad Alizé Cornet — Mandy Minella

Fināls

12:30

0 0 0 0

ATP 2018 SkiStar Swedish Open Richard Gasquet — Fabio Fognini

Fināls

15:00

0 0 0 0

WTA 2018 BRD Bucharest Open Anastasija Sevastova — Petra Martic

Fināls

17:00

0 0 0 0

ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open Steve Johnson — Ramkumar Ramanathan

Fināls

18:00

0 0 0 0

ATP 2018 Plava Laguna Croatia Open Umag Guido Pella — Marco Cecchinato

Fināls

21:00

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides