Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0
 • Trešajās jaunatnes olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 19 sportisti
  10.sep. Trešajās jaunatnes olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 19 sportisti(1)
  Oktobrī Buenosairesā gaidāmajās vēsturē trešajās jaunatnes olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 19 sportisti 3x3 basketbolā, BMX frīstailā, BMX, "breakdance", peldēšanā, svarcelšanā, šaušanā, tenisā, vieglatlētikā un vingrošanā.
 • Ivanova un Mežinskis triumfē starptautiskajās sacensībās Ventspilī
  04.sep. Ivanova un Mežinskis triumfē starptautiskajās sacensībās Ventspilī
  Sporta namā "Centrs" aizvadītas starptautiskas sacensības svarcelšanā “Ventspils 2018”, kuras bija kā noslēgums starptautiskai treniņnometnei jaunajiem svarcēlājiem un semināram treneriem. U20 puišu sacensībās uzvarēja Armands Mežinskis, bet visu svara kategoriju meiteņu ieskaitē labākā izrādījās Daniela Ivanova.
 • Plēsnieks nākamnedēļ Dobelē atgriezīsies sacensību apritē
  02.sep. Plēsnieks nākamnedēļ Dobelē atgriezīsies sacensību apritē
  Latvijas labākais svarcēlājs Artūrs Plēsnieks sestdien, 8. septembrī Dobelē, kur notiks Latvijas čempionāts svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos (raušanā un grūšanā), atgriezīsies sacensību apritē pēc traumas izārstēšanas.
 • Pētījums: "Igaunijas modeļa" ieviešana ziedojumos jau paredzēja problēmas
  29.aug. Pētījums: "Igaunijas modeļa" ieviešana ziedojumos jau paredzēja problēmas(10)
  Mainoties nodokļu sistēmai, šogad Latvijā ziedojumiem, kas veltīti sabiedriskā labuma organizācijām tika ieviests "Igaunijas modelis", tomēr līdz šim kaimiņvalstī ziedojumu apmērs bija nesalīdzināmi mazāks, līdz ar to jau bija prognozējams, ka ziedojumi kritīsies arī Latvijā, teikts pētījumā, ko prezentē iniciatīva "Es atbalstu sportu!".
 • Latvijas sportistu, treneru un organizāciju atklātā vēstule valdībai un partijām
  28.aug. Latvijas sportistu, treneru un organizāciju atklātā vēstule valdībai un partijām(42)
  Sabiedriskā iniciatīva „Es atbalstu sportu!” iesniegusi vēstuli Ministru kabinetā, kurā aicina valdību veikt fundamentālas pārmaiņas Latvijas sporta sistēmas pārvaldē un kritizē pirms gada pieņemto nodokļu reformu, kas samazinājusi sporta organizācijām veikto ziedojumu apjomu. "Es atbalstu sportu!" aicina veikt pasākumus šīs krīzes novēršanai, un šo prasību parakstījušas arī Latvijas lielākās sporta federācijas, kā arī vairāki simti Latvijas sportistu un treneru.
 • Video: Kazeļņiks Ogrē uzstāda pasaules rekordu motociklu vilkšanā
  27.aug. Video: Kazeļņiks Ogrē uzstāda pasaules rekordu motociklu vilkšanā(1)
  Pieredzējušais Latvijas spēkavīrs Agris Kazeļņiks pagājušajā nedēļas nogalē uzstādīja pasaules rekordu motociklu vilkšanā. Viņš pavilka karavāna no 32 motocikliem, kas kopējā svarā bija virs 15 tonnām. Pasākums notika "Betsafe" Spēkavīru čempionāta un motokluba "Rēgi" jubilejas pasākuma ietvaros.
 • "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta Superfinālā uzvar Plivda
  27.aug. "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta Superfinālā uzvar Plivda
  25. augustā pie Vidzemes ledus halles, Ogrē, notikušajā "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta Superfinālā 11 atlētu konkurencē triumfēja Artis Plivda.
 • Ogrē uzstādīts jauns rekords individuālajā vērtējumā vīriešiem
  26.aug. Ogrē uzstādīts jauns rekords individuālajā vērtējumā vīriešiem
  Sestdien, 25. augustā, Krasta laukumā notika Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību Ogres posms. No 14:30 līdz 17:30 ikvienam bija iespēja palīdzēt Ogrei cīņā par 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu. Ogres kopējais rezultāts 2018. gadā ir 192200 kg. Šādu rezultātu 3 stundu garumā uzstādīja 155 dalībnieki. Šī nedēļas nogale sacensībām atnesa vēl vienu rekordu. Tika uzstādīts visa projekta vēsturē augstākais rezultāts individuālajā vērtējumā vīriešiem – uzspiesti 12300 kg jeb vairāk kā 12 tonnas.
 • Irānis Moradi labo vecāko pasaules rekordu svarcelšanā
  25.aug. Irānis Moradi labo vecāko pasaules rekordu svarcelšanā
  LETA--AFP. Irānas svarcēlājs Sohrabs Moradi sestdien Džakartā Āzijas spēlēs laboja līdz šim vecāko pasaules rekordu svarcelšanas disciplīnā.
 • Cīņā par Latvijas spēcīgākās pilsētas godu iesaistīsies Ogre
  22.aug. Cīņā par Latvijas spēcīgākās pilsētas godu iesaistīsies Ogre(2)
  Šīs nedēļas nogalē, kas tiks svinēti Ogres pilsētas svētki, pasākumu programmas sportiskajā daļā iekļautas arī sacensības "Latvijas spēcīgākā pilsēta", kas norisināsies sestdien, 25. augustā, no pulksten 14.00 līdz 17.00 Krasta laukumā. Visi, kuri var uzspiest svaru stieni, aicināti palīgā, lai mūsu pilsēta sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu!
 • Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensībās pirmo reizi startē Druviena
  20.aug. Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensībās pirmo reizi startē Druviena
  Svētdien, 19. augustā, pirmo reizi „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” sacensībās piedalījās Druviena, kas šogad startēja kā otrā mazā pilsēta. Pusotru stundu Druvienas sporta laukumā ikvienam bija iespēja palīdzēt Druvienai cīnīties par 2018. gada spēcīgākās mazās pilsētas titulu. Druvienas kopējais rezultāts 2018. gadā ir 68160 kg. Šādu rezultātu izdevās uzstādīt 67 dalībniekiem.
 • Andruškevičs: "Tokijas spēlēs varētu startēt Koha, Plēsnieks, Suharevs un Koževņikovs"
  16.aug. Andruškevičs: "Tokijas spēlēs varētu startēt Koha, Plēsnieks, Suharevs un Koževņikovs"(1)
  Latvijas svarcelšanas slavenais treneris Eduards Andruškevičs lēš, ka 2020. gada olimpiskajās spēlēs mūsu valsti varētu pārstāvēt četri vai pieci sportisti, iepriekš kvalifikācijas noteikumi nebija tik labvēlīgi, lasāms laikrakstā "Latvijas Avīze".
 • Plociņš izcīna Eiropas Jauniešu sudrabu klasiskajā spiešanā guļus
  14.aug. Plociņš izcīna Eiropas Jauniešu sudrabu klasiskajā spiešanā guļus(1)
  Pagājušajā nedēļā (no 9.līdz 11.augustam) Francijā notika Eiropas Čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, uz kuru devās četri Latvijas sportisti. Latvijas Pauerliftinga federācijas vecākais treneris Juris Ivaņušins atlētu startus kopumā raksturo kā vidēju sniegumu, jo divi no četriem atlētiem mājās pārveda medaļas, bet iecerēts bija, ka pie medaļām tiks visi.
 • Helmuts Rodke: Kā no sportista-startapa uztaisīt "hitu"?
  09.aug. Helmuts Rodke: Kā no sportista-startapa uztaisīt "hitu"?(3)
  Sports ir šovbizness. Ne vienmēr gan ir šovs. Luiziānas mūķeņu futbola komandas pēc spēles vēl neapmainās ar iesvīdušiem krekliņiem, jo kaut kam svētam un ne-pērkamam pasaulē ir jābūt, bet citādi…
 • Māris Krievelis - pasaules čempions starp spēkavīriem
  07.aug. Māris Krievelis - pasaules čempions starp spēkavīriem
  Pagājušās nedēļas nogalē Somijas pilsētā Liperi notika pasaules čempionāts spēkavīriem svara kategorijā līdz 105 kg (Strongman Champions League (U-105 kg) World Championship), kurā fantastisku uzvaru izcīnīja ogrēnietis Māris Krievelis. Jaunā pasaules čempiona treneri ir ogrēnieši - brāļi Agris un Ivars Kazeļņiki.
 • Bauska Spēcīgākās pilsētas sacensībās uzstāda pārliecinošu rezultātu un izvirzās vadībā
  06.aug. Bauska Spēcīgākās pilsētas sacensībās uzstāda pārliecinošu rezultātu un izvirzās vadībā
  Sestdien, 4. augustā, pie Bauskas novada domes ēkas norisinājās „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” sacensību divpadsmitais posms. Trīs stundu garumā ikvienam bija iespēja palīdzēt Bauskai cīnīties par 2018. gada spēcīgākās pilsētas titulu. Bauskas pilsētas kopējais rezultāts 2018. gadā ir pārliecinošs - 316930 kg jeb 316 tonnas. Šādu rezultātu 3 stundu garumā izdevās uzstādīt 149 dalībniekiem.
 • Viesītē notiks Spēkavīru čempionāta piektais posms
  01.aug. Viesītē notiks Spēkavīru čempionāta piektais posms(1)
  Sestdien, 4. augustā, Viesītē, muzeja "Sēlija" teritorijā, notiks "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta 5. posms. Sacensību sākums pulksten 11.00.
 • Plēsnieks pasaules čempionātā necer uz augstu rezultātu
  31.jūl. Plēsnieks pasaules čempionātā necer uz augstu rezultātu(8)
  2016. gada Eiropas čempions svarcelšanā Arturs Plēsnieks turpina atgūties pēc pleca operācijas, kas notika pirms četriem mēnešiem. Rudens pasaules čempionātā vēl netēmēs uz augstu rezultātu, mērķis ir pavasara Eiropas čempionāts, kur varētu startēt svara kategorijā līdz 109 kilogramiem, lasāms laikrakstā "Latvijas Avīze".
 • Ludza uzspiež vairāk kā 190 tonnas un starp dalībniecēm sievietēm izvirzās jauna līdere
  30.jūl. Ludza uzspiež vairāk kā 190 tonnas un starp dalībniecēm sievietēm izvirzās jauna līdere
  Sestdien, 28. jūlijā, Ludzas pilsētas svētku ietvaros pie pašvaldības ēkas norisinājās Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību devītais posms. Atbalstīt Ludzu cīņā par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu bija ieradies ne tikai kupls skatītāju skaits, bet arī 143 dalībnieki. Ludzas kopējais rezultāts 2018. gadā ir 190250 kg jeb vairāk kā 190 tonnas.
 • Valmiera uzspiež 245,5 tonnas un Spēcīgāko pilsētu sacensībās izvirzās vadībā
  30.jūl. Valmiera uzspiež 245,5 tonnas un Spēcīgāko pilsētu sacensībās izvirzās vadībā
  Sestdien, 28. jūlijā, Valmieras 5. vidusskolas stadionā norisinājās Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību astotais posms. Trīs stundu garumā ikvienam bija iespēja palīdzēt Valmierai cīņā par 2018. gada Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu. Valmieras kopējais rezultāts 2018. gadā ir 245590 kg jeb 245,5 tonnas un šādu rezultātu 3 stundu garumā izdevās uzstādīt 155 dalībniekiem, kas līdz šim ir arī lielākais dalībnieku skaits.
 • lasīt vairāk