Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 5.nedēļas JAUTĀJUMI

Jau piekto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Šonedēļ konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par basketbola komandas BK "Valmiera" spēli šajā nedēļā. Šīs nedēļas atbildes var iesūtīt līdz sestdienas, 30. novembra pulksten 18:30.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Lai atbildētu uz 5. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Prognožu konkursa TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Ritvars Dancis40
2.Gatis Liepiņš37
3.-4.Ieva Krūskopa36
3.-4.Gunārs Mīlenbergs36
5.Imants Stieple35
6.Intars Prātiņš34
7.-9.Annija Apine33
7.-9.Madara Krauze33
7.-9.Kaspars Kukmilks33
10.Indra Kiriloviča30