Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Florbola prognožu konkursa 6.nedēļas JAUTĀJUMI

Florbola prognožu konkursa 6.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: floorball.lv

Šonedēļ sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties kārtējā florbola prognožu konkursā. Sestajā nedēļā konkursa dalībniekiem sagatavoti 10 jautājumi par Latvijas vīriešu Virslīgas komandu FBK "Valmiera/ViA" un "Rubene" gaidāmajām spēlēm nedēļas nogalē. Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz sestdienas, 30. novembra pulksten 16:00.

Šogad par florbola prognožu galveno atbalstītāju kļuvusi Togosport.com, kas parūpēsies par veiksmīgāko prognozētāju apbalvošanu.

Lai atbildētu uz 6. nedēļas jautājumiem ŠEIT

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas florbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt "Valmiera/ViA" un "Rubenes" komandu gaitas vīriešu un Virslīgas čempionātos, "Valmiera/BSS" sniegumu vīriešu 2. līgas čempionātā, kā arī spēļu rezultātus un konkrētu spēlētāju veikumu Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā.

Florbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvas no Vidzemes Olimpiskā centra un "Togosport.com".

Kopvērtējuma tabula (TOP10):

VietaDalībnieksPunkti
1.Jānis Daubars24
2.-3.Kristers Daršs23
2.-3.Ints Vilks23
4.-5.Jānis Jansons22
4.-5.Lauris Zaicevs22
6.Dairis Brēža21
7.-8.Māris Kalniņš19
7.-8.Zane Darša19
9.-11.Māris Karķis18
9.-11.Ainārs Skrinda18