Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Florbola prognožu konkursa 6.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)

Florbola prognožu konkursa 6.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)
Foto: floorball.lv

Sesto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursa 2. kārtā. Šīs nedēļas izskaņā tiks aizvadīta vīriešu Virslīgas bronzas spēle un pirmie divi finālsērijas mači, tāpēc piedāvājam prognozes saistībā ar šīm spēlēm. Otrās kārtas labākie tiks apbalvoti no mūsu sadarbības partnera "Togosports.com". Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz piektdienas, 28. marta, pulksten 19:30.

Sākot no šīs nedēļas sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursā. Visas sezonas garumā florbola draugiem ir iespējams prognozēt FBK "Valmiera/ViA" un "Rubene" spēļu rezultātus, kā arī spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sastādīti jautājumi Vidzemes florbola čempionāta spēlēm.

Lai atbildētu uz 6. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Florbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

BALVAS. Pie pārsteiguma balvām no konkursa atbalstītājiem "Togosports.com" tiks trīs labākie otrās prognožu kārtas dalībnieki, kā arī viens dalībnieks, kurš abu posmu kopvērtējumā būs savācis vislielāko punktu summu.