Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 4.nedēļas JAUTĀJUMI

Basketbola prognožu konkursa 4.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Jānis Priedītis

Jau ceturto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Ceturtajā nedēļā konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par basketbola aktualitātēm LBL1, LBL2, un JSBL līgās. Šīs nedēļas atbildes var iesūtīt līdz 24. novembra pulksten 10:30!

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Lai atbildētu uz 4. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Kopvērtējuma TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Ritvars Dancis32
2.-4.Mikus Liepiņš28
2.-4.Gatis Liepiņš28
2.-4.Ieva Krūskopa28
5.-6.Imants Stieple27
5.-6.Gunārs Mīlenbergs27
7.-8.Annija Apine26
7.-8.Intars Prātiņš26
9.-12.Rolands Cinis25
9.-12.Edgars Ozols25