Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Hokeja prognožu konkursa 12.nedēļas JAUTĀJUMI

Hokeja prognožu konkursa 12.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Jau 12. nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties hokeja prognožu konkursā. Desmitajā nedēļā hokeja konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par septiņām Vidzemes čempionāta hokeja spēlēm. Atbildes var iesūtīt līdz sestdienai, 25. janvārim pulksten 11:00. Šī ir noslēdzošā pirmās kārtas prognožu spēle.

Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu. Ja jautājumā pareizi izrādās divi varianti, abi no tiem tiek ieskaitīti kā pareizi. Ja vienas nedēļas kārtā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kurš ir atbildes iesniedzis ātrāk.

Pirmā prognožu spēles kārta noslēgsies 27. janvārī, bet uzvarētāju paziņošana notiks 29. janvārī!

Lai atbildētu uz 12. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums. Ja dalībnieks nav atbildējis uz kādu nedēļas jautājumiem, tas viņam neliedz turpināt cīņu par posma kopvērtējumu.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvu no "Spēka Pasaules" un Vidzemes Olimpiskā centra.

Kopvērtējuma tabula TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Gunārs Mīlenbergs55
2.Raimonds Cerbulis52
3.Edgars Morozs50
4.Dainis Brants49
5.-6.juris kalniņš48
5.-6.Andris Jefimovs48
7.Baiba Mauriņa47
8.Mārtiņš Seisums46
9.-10.Jānis Sokolovs44
9.-10.Raitis Klāvs44