Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 11.nedēļas JAUTĀJUMI

Vienpadsmito nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Šajā nedēļā konkursa dalībniekiem sagatavoti 10 jautājumi par basketbola komandas BK "Valmiera/BSS" spēlēm LBL2 un BK "Vidzemes Augstskola" spēlēm LBL2 un SBL. Atbildes varēs iesūtīt līdz piektdienai, 24. janvāra pulksten 19:00. Šī ir noslēdzošā pirmās kārtas prognožu spēle.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Pirmā prognožu spēles kārta noslēgsies 28. janvārī, bet uzvarētāju paziņošana notiks 29. janvārī!

Lai atbildētu uz 11. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Kopvērtējuma tabula TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.-2.Ritvars Dancis79
1.-2.Intars Prātiņš79
3.Ieva Krūskopa76
4.Gatis Liepiņš75
5.Gunārs Mīlenbergs72
6.Annija Apine70
7.Madara Krauze68
8.Artjoms Beršedovs67
9.Mikus Liepiņš66
10.-11.Imants Stieple63