Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

"Spēka Pasaule" sveic hokeja prognožu laureātus

"Spēka Pasaule" sveic hokeja prognožu laureātus
Konkursa uzvarētājs - Gunārs Mīlenbergs (pa kreisi)

Pirmdien Vidzemes Olimpiskajā centrā tika apbalvoti hokeja prognožu spēles otrās kārtas un kopsummas uzvarētāji. Šoreiz par balvām bija gādājuši sporta klubs "Spēka Pasaule".

Prognožu konkursa otrajā kārtā savās prognozēs dalījās 31 dalībnieks. Par kārtas uzvarētāju ar 33 punktiem kļuva Gunārs Mīlenbergs. Atpaliekot par diviem punktiem, šoreiz otrais Kristiāns Kalniņš, savukārt trešais - Elvijs Beikmanis. Visi laureāti saņem mēneša abonementu "Spēka Pasaulē".

Kopumā šajā prognožu spēles sezonā piedalījās vairāk kā 40 dalībnieki. Par sezonas trāpīgāko prognozētāju kļuva Gunārs Mīlenbergs, kas divu kārtu summā spēja tikt pie 94 punktiem, saņemot kopvērtējuma galveno balvu. Otro un trešo rezultātu ieguva attiecīgi Andris Jefimovs un Raimonds Cerbulis.

Vēlamies pateikties visiem, kas piedalījās Vidzemes Olimpiskā centra organizētajās prognožu spēlēs. Uz tikšanos jaunajā sezonā!