Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Apbalvoti basketbola prognožu konkursa uzvarētāji

Apbalvoti basketbola prognožu konkursa uzvarētāji
Foto: Sportsvalmiera

Pirmdien, 19. maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā tika apbalvoti basketbola prognožu spēles uzvarētāji. Par balvām bija parūpējušies BK "Valmiera" un BK "ViA", kā spēles organizatori - Vidzemes Olimpiskais centrs.

Prognožu konkursa otrajā kārtā piedalījās 36 dalībnieki. Par kārtas uzvarētāju kļuva Artūrs Kīns, otrais palika Mikus Liepiņš, bet trešais - Gunārs Mīlenbergs. Par dalībnieku apbalvošanu parūpējās BK "ViA".

Kopumā šogad abās kārtās savas prognozes izteica teju 50 dalībnieki. Par sezonas trāpīgāko prognozētāju kļuva Ritvars Dancis, kas divu kārtu kopsummā tika pie 130 punktiem un saņēma BK "Valmiera" T-kreklu, fanu šalli un cepuri.

Vēlamies pateikties visiem, kas piedalījās Vidzemes Olimpiskā centra organizētajās prognožu spēlēs. Uz tikšanos jaunajā sezonā!