Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Hokeja prognožu konkursa 2.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)

Hokeja prognožu konkursa 2.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)
Foto: Edgars Vaivads

Jau otro nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursa 2. kārtā. Ik nedēļu konkursa dalībniekiem tiek sagatavoti jautājumi par gaidāmajām spēlēm Vidzemes hokeja čempionātā (VČH), kā arī NAHL virslīgas komandas HK "Valmiera" mačiem. Uz šīs nedēļas jautājumiem varēs atbildēt līdz sestdienas, 22. februāra, pulksten 14:30.

Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu. Ja jautājumā pareizi izrādās divi varianti, abi no tiem tiek ieskaitīti kā pareizi.

Lai atbildētu uz 2. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums. Ja dalībnieks nav atbildējis uz kādu nedēļas jautājumiem, tas viņam neliedz turpināt cīņu par posma kopvērtējumu.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvu no "Spēka Pasaules" un Vidzemes Olimpiskā centra.

BALVAS. Pie pārsteiguma balvām no konkursa atbalstītājiem "Spēka Pasaule" tiks trīs labākie otrās prognožu kārtas dalībnieki, kā arī viens dalībnieks, kurš abu posmu kopvērtējumā būs savācis vislielāko punktu summu.