Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Hokeja prognožu konkursa 9.nedēļas JAUTĀJUMI

Hokeja prognožu konkursa 9.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Sportsvalmiera.lv lietotājiem arī šonedēļ ir iespēja piedalīties hokeja prognožu konkursā. Devītajā nedēļā hokeja konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par sešām Vidzemes čempionāta hokeja spēlēm un vienu "Valmieras HK" spēli NAHL. Atbildes var iesūtīt līdz sestdienai, 21. decembrim pulksten 11:00.

Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu. Ja jautājumā pareizi izrādās divi varianti, abi no tiem tiek ieskaitīti kā pareizi. Ja vienas nedēļas kārtā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kurš ir atbildes iesniedzis ātrāk.

Lai atbildētu uz 9. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums. Ja dalībnieks nav atbildējis uz kādu nedēļas jautājumiem, tas viņam neliedz turpināt cīņu par posma kopvērtējumu.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvu no "Spēka Pasaules" un Vidzemes Olimpiskā centra.

Kopvērtējuma tabula TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.-2.Jānis Sokolovs37
1.-2.Gunārs Mīlenbergs37
3.Dainis Brants36
4.Mārtiņš Seisums35
5.-7.Raimonds Cerbulis34
5.-7.Raitis Klāvs34
5.-7.Edgars Morozs34
8.-12.Māris Karķis32
8.-12.Juris Nīmants32
8.-12.Andris Lapins32