Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Hokeja prognožu konkursa 11.nedēļas JAUTĀJUMI

Hokeja prognožu konkursa 11.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Jau 11. nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties hokeja prognožu konkursā. Vienpadsmitajā nedēļā hokeja konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par sešām Vidzemes čempionāta hokeja spēlēm. Atbildes varēs iesūtīt līdz piektdienai, 17. janvārim pulksten 19:15.

Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu. Ja jautājumā pareizi izrādās divi varianti, abi no tiem tiek ieskaitīti kā pareizi. Ja vienas nedēļas kārtā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kurš ir atbildes iesniedzis ātrāk.

Pirmā prognožu spēles kārta noslēgsies 27. janvārī, bet uzvarētāju paziņošana notiks 29. janvārī!

Lai atbildētu uz 11. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums. Ja dalībnieks nav atbildējis uz kādu nedēļas jautājumiem, tas viņam neliedz turpināt cīņu par posma kopvērtējumu.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvu no "Spēka Pasaules" un Vidzemes Olimpiskā centra.

Kopvērtējuma tabula TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Gunārs Mīlenbergs50
2.-3.Raimonds Cerbulis46
2.-3.Mārtiņš Seisums46
4.Dainis Brants45
5.-6.Jānis Sokolovs44
5.-6.Edgars Morozs44
7.juris kalniņš43
8.-9.Andris Jefimovs42
8.-9.Baiba Mauriņa42
10.Kristiāns Kalniņš40