Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Florbola prognožu konkursa 11.nedēļas JAUTĀJUMI

Florbola prognožu konkursa 11.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: floorball.lv

Vienpadsmito nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursā. Šajā nedēļā konkursa dalībniekiem sagatavoti 10 jautājumi par Latvijas vīriešu Virslīgas komandām FBK "Valmiera/ViA" spēli, kā arī piecām Vidzemes florbola čempionāta spēlēm. Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz piektdienas, 24 janvāra pulksten 19:30. Šī ir noslēdzošā pirmās kārtas prognožu spēle.

Šogad par florbola prognožu galveno atbalstītāju kļuvusi Togosport.com, kas parūpēsies par veiksmīgāko prognozētāju apbalvošanu.

Pirmā prognožu spēles kārta noslēgsies 27. janvārī, bet uzvarētāju paziņošana notiks 29. janvārī!

Lai atbildētu uz 11. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas florbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt "Valmiera/ViA" un "Rubenes" komandu gaitas vīriešu un Virslīgas čempionātos, "Valmiera/BSS" sniegumu vīriešu 2. līgas čempionātā, kā arī spēļu rezultātus un konkrētu spēlētāju veikumu Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā.

Florbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvas no Vidzemes Olimpiskā centra un "Togosport.com".

Kopvērtējuma tabulas TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Jānis Jansons38
2.Ints Vilks35
3.-5.Lauris Zaicevs34
3.-5.Dairis Brēža34
3.-5.Zane Darša34
6.-7.Kristers Daršs33
6.-7.Gatis Liepiņš33
8.Māris Karķis32
9.-10.Gunārs Mīlenbergs31
9.-10.Mārcis Mednis31