Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 10.nedēļas JAUTĀJUMI

Basketbola prognožu konkursa 10.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: SK Cēsis

Desmito nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Šajā nedēļā konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par basketbola komandu BK "Valmiera" spēlēm LBL un BK "Vidzemes Augstskola" spēlēm LBL2. Atbildes varēs iesūtīt līdz piektdienai, 17. janvāra pulksten 19:00.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Pirmā prognožu spēles kārta noslēgsies 27. janvārī, bet uzvarētāju paziņošana notiks 29. janvārī!

Lai atbildētu uz 10. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Kopvērtējuma tabula TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Ritvars Dancis72
2.-3.Intars Prātiņš70
2.-3.Ieva Krūskopa70
4.Gatis Liepiņš68
5.Gunārs Mīlenbergs65
6.-7.Imants Stieple63
6.-7.Annija Apine63
8.Madara Krauze62
9.-10.Mikus Liepiņš59
9.-10.Artjoms Beršedovs59