Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

"Spēka Pasaule" sveic hokeja prognožu konkursa uzvarētājus

"Spēka Pasaule" sveic hokeja prognožu konkursa uzvarētājus
Foto: sportsvalmiera.lv

Hokeja prognožu konkursa sadarbības partneris "Spēka Pasaule" vakardien apbalvoja veiksmīgākos spēles dalībniekus - Gunāru Mīlenbergu, Raimondu Cerbuli un Edgaru Morozu.

Vidzemes Olimpiskais sporta centrs jau otro gadu piedāvā portāla sportsvalmiera.lv apmeklētājiem piedalīties hokeja prognožu konkursā. Janvāra pēdējā nedēļā tika noskaidroti pirmās kārtas veiksmīgākie, kas vakardien saņēma balvas no sadarbības partnera "Spēka Pasaule".

Kopumā prognožu konkursā atbildes iesniedza 51 dalībnieks. Labākais starp viņiem bija Gunārs Mīlenbergs, kas sasniedza 61 punkta robežu, bet tuvākie sekotāji Raimonds Cerbulis un Edgars Morozs atpalika par sešiem punktiem, iegūstot 55 punktus.

Katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā Vidzemes hokeja čempionāta 1./2. līgas, 3. līgas un veterānu līgas turnīros.

Aicinām arī turpmāk aktīvi piedalīties sportsvalmiera.lv rīkotajā prognožu spēlēs, kā arī pašiem iesaistīties Vidzemes Olimpiskā centra organizētajos pasākumos.

Konkursa uzvarētāju Gunāru Mīlenbergu sveic "Spēka Pasaule"